Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet-e törölni egy gyakori...

Lehet-e törölni egy gyakori kérdésekre kiírt kérdést?

Figyelt kérdés
Ha már válaszoltak is rá? Ha igen, hogyan? nem találom a menürendszerben. csak azt hogy az én listámról eltűnik, ha az X-re nyomok jobb oldalt a kérdés mellett. Köszi

2021. aug. 5. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Te nem tudod. Csak a modik.
2021. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
És ha a kérdés nem ütközik a szabályzatba, ők sem fogják törölni csak azért mert te kéred.
2021. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellene törölni??

Jogaidat sérti?? Vagy van valami különös oka??

2021. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A szabályzatban is benne van, és kétnaponta mégis megkérdezi valaki. Miért?
2021. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nincs benne a szabályzatban, átnéztem. Másold már át, hogy te hol találtad ezt meg?
2021. aug. 5. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Törölhetem-e az általam feltett kérdéseket?


A Saját kérdéseid listából a kérdést eltávolíthatod a kérdés sorának végén található X ikon megnyomásával, ha már nem szeretnéd nyomon követni a rá érkezett válaszokat. Ezzel a kategórialistákból nem tűnik el a kérdés, de a saját kérdéseid közül igen.


Nem a szabályzatban van, hanem a Használati útmutatóban


https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2021. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is írtam, hogy erről tudok. vagyis közvetett módon megválaszolták, hogy az én listámból kitörölnetem, de a gyakori kérdések oldalról nem...?
2021. aug. 5. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyértelműen leírja az idézett részben, hogy nem.
2021. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Sajnos nem tudod. Ha írsz a moderátoroknak egy eléggé nyomós indokkal, akkor talán törlik.

De mostanában elég sokan kérdezik ezt, hátha egyszer beleteszik ezt a funkciót is.

2021. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így van:

- Ha már nem akarod követni a kérdésedre érkező válaszokat, akkor a "saját kérdéseid" listában az X-re kattintasz. A kérdés ettől még a kategóriában marad, visszakereshető lesz évek múlva is.

- Saját kérdést nem tudsz törölni. Ha töröltetni szeretnéd egy kérdésed, akkor a lap alján lévő e-mail címen kérheted a moderátorokról. Persze valószínűleg kell hozzá egy alapos indok is, hiszen az oldalnak az a lényege, hogy amit valaki kiírt, az akár később, másoknak is segítséget nyújthat, ha pont ugyanaz érdekli. Tehát a "megbántam", "máshogy gondoltam", stb. nem alapos indokok. Alapos indok, ha például olyan információt tartalmaz a kérdés, amiről beazonosítható vagy. Mostanában tényleg eléggé sokan megkérdezik ezt, nem tudom, hogy miért akarnak ennyien kérdést töröltetni utólag, hacsak nem ugyanaz kérdezi meg mindig...

2021. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!