Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet hogy 3-as szintről...

Hogy lehet hogy 3-as szintről lezuhatnam a 2-esre? O_o

Figyelt kérdés
Ma örültem, hogy 3-as szintre léptem erre később azt veszem észre, hogy 2-est jelez pedig ezen a fiókon voltam végig. Mi törént közben? Létezik ilyen?

2021. aug. 6. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Valamit már nem teljesítettél.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szintek

2021. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napközben – valamikor kora hajnal után – nem tud változni a szint, mert a szinthez szükséges adatok sem változnak nap közben. Azok csak naponta egyszer, éjfél után változhatnak, akkor történik újraszámolás, adatfeldolgozás.

(Igaz, más, de például ezért a kérdésdért sem kaptad még meg a három pontot; majd reggel arra ébredsz, hogy ott van a toplistádban. Ha éjfél után figyelgeted, azt is megtudod, hogy kb. mikor történik a változás.)

2021. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
Miért? Hány fiókod van?
2021. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.ez az egy és ezért is lepődtem meg.

Vagy az egészet behalucináltam lehet..O_O

Este volt, hogy láttam a 3-as szintet sőt még egy trollkérdést is sikeresen jelentettem ami eltűnt de a jelentés opció is eltűnt sajnos.

Lehet mert töröltem kérdéseket visszaesett ez a rész? vagy a kommenthasznosság miatt? Nagyonfura.

2021. aug. 7. 03:41
 5/7 A kérdező kommentje:
na most vagyok a hármason..és tökre összekavarodott szerintem az értékelésem ami fura.
2021. aug. 7. 03:45
 6/7 A kérdező kommentje:

halljátok meghülyült szerintem az értékelés nálam

Regisztrációd legalább 30 napos.

még a hármason voltam és a kérdéseim száma volt az ami nem ért még el a kövi szintig de most valahogy átváltott és eddig csak kommenteltem közben..:D mi van itt?ilyen hamar átváltott volna? ma váltottam 3asra és most már négyes vagyoK? létezik ez?


Válaszaid száma legalább 50 (50 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 25 (12 kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 64%)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 7% (jelenleg 3%)

2021. aug. 7. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:
ja már látom hogy VAGY akkor én néztem el :D...
2021. aug. 7. 13:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!