Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány kérdéstörlés után törölne...

Hány kérdéstörlés után törölnek fiókot a GYIK-en?

Figyelt kérdés
Vagy attól függ, mennyire súlyosan szabálysértő volt a kérdés?

2021. szept. 25. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A súlyosságtól jobban függ, akár az első durván szabálysértő kérdés után tilthatnak, míg lehet több enyhébb után nem. Nincs darabszámban megadva, hogy számolgathasd még hányszor fér bele szándékosan rossz válaszokat adni vagy kamukérdéseket feltenni.
2021. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az se mindegy hogy 10 nap alatt törölnek 10 kérdésed vagy 10 év alatt 20 kérdést.
2021. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2063 db válaszom van. Válasz hasznossági százalékom 72 százalék,tehát bár tényleg nem keveset trollkodok de azért vannak bőven normális válaszaim is. Törölt válaszaim 2 és 3 százalék között mozognak. Kaptam már üzenetet a moderátoroktól hogy ha nem fogom vissza magam akkor törölni fognak. Én azt mondom hogy kár lenne értem, de hát ők tudják.
2021. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá konkrét szabály, zz random. A kérdés jellegétől is függ. Ha csak azt kérdezed, hogy "Megbetegedtem, hogyan tudnám elhúzni a táppénzt úgy, hogy legalább még egy évig ne kelljen dolgozni mennem?", akkor jó eséllyel csak kérdéstörlést kapsz, esetleg egy napig nem tudsz kérdést kiírni és kommentelni. Ha viszont azt kérdezed, hogy "Hogy rabolhatnám ki a gazdag szomszédomat úgy, hogy ne gyanakodjon rám?", akkor viszont jó eséllyel kapásból kitiltanak.
2021. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
zz=ez
2021. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatározva, nyilván attól is függ, hogy mennyi idő alatt. Pl. lehet 100 törölt kérdésed is, ha ezt 10 év alatt követted el. Ha viszont naponta törölnek kérdésedet, akkor sanszos, hogy előbb-utóbb tiltás lesz. :)
2021. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!