Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderátor eljárását kinek...

Moderátor eljárását kinek lehet jelenteni? Gondolom többen vannak.

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobb alsó sarokban van az az e-mail cím, amivel kapcsolatba tudsz lépni az üzemeltetővel. Előtte azért olvasd el a szabályzatot, nehogy neked ne legyen igazad.
2021. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha levelet ír neked, abban benne van a száma.
2021. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Nem szabad felülbírálni a moderátori intézkedést.

Vagy a stílusát akarod jelenteni?

2021. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen eljárás?
2021. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felülbírálni nem szabad, de jelenteni azt lehet.

Ha vitatod, amit csinált, azt is.

2021. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Én is kapcsolatba fogok lépni velük akkor, pont most írtam ki erről egy kérdést. Nekem törölték szépen a kérdésemet, minden ok nélkül, hát, ezt nem hagyom annyiba.
2021. szept. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is folyamatosan törlik a válaszaimat. És az ég világon semmi offenzív nincs benne, a kérdező meg is köszönte, de gondolom sérti a szegény kis lelküket és valaki magára ismert a modik közül. Szánalmas.
2021. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Hát 7-es, ez az egész egy vicc, mármint ami az oldalon történik :D Szóval, én szerintem, törlöm is magam, volt korábban egy másik felhasználói fiókom, egyik emberke, megkérdezte, melyik videókártyát vegye meg (Nem adott listát) Mondom neki:


Dupla 3090-et, mert a teljesítmény-t külön kifejezte a kérdésébe. Tudod mi volt másnapra? Törölve lett a válaszom. Igazságtalan ez eléggé. És nem várom meg, hogy ők tiltsanak ki, én törlöm magamat.

2021. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!