Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha itt...

Miért van az, hogy ha itt gyakori kérdéseken megválaszolok egy kérdést akkor azt mások nem tudják piros vagy zöld kezezni?

Figyelt kérdés
Pár kérdést megválaszoltam már, és látom más válaszolók válaszai mellett, hogy hasznos volt-e a válasz, az enyémnél viszont nincs. El kell itt érni egy bizonyos szintet, hogy az én válaszaimat is lehessen "értékelni"?!
2021. okt. 6. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jelenik meg a kijelzett érték, ha legalább annyi felhasználó szavaz a válaszodra, akiknek össz-értékelési százaléka eléri a 125%-ot. Tehát például hiába értékeli 4 db 30%-os felhasználó a válaszodat, az még csak 120%-nyi érték, és nem jelenik meg. 2 db legalább 63% felettinél már igen (hiszen ezek összege legalább 126%).
2021. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszönöm a válaszod!
2021. okt. 6. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes az 1-es válasz (2021. okt. 6. 13:03), ha értékelték a válaszod. De az is lehet, hogy egyáltalán nem értékelték.
2021. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld kéz! Szép napot.
2021. okt. 6. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!