Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok hány évesek?

A moderátorok hány évesek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:
És hány moderátor van?
2021. okt. 14. 21:38
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Egy biztos fideszesek
2021. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Önkéntes diákok lehetnek, 50 óráért cserébe.
2021. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2*Sü ***** válasza:
85%

Az adatvédelmi szabályok alapján a GYK üzemeltetői nem adnak ki a felhasználó engedélye nélkül harmadik fél számára személyes adatokat (nyilván leszámítva a hatóságokat). Tehát a moderációt a cég, a cég alkalmazottai végzik. Hogy a moderátorok hány évesek, az nem publikus, és nem is fognak ilyen jellegű kérdésekre válaszolni, de felnőtt emberek. A moderátorok száma sem publikus, és erre sem fognak válaszolni.


> Egy biztos fideszesek


Érdekes módon akik a moderátorok politikai hovatartozását vélik megtippelni, azoknak a fele fideszesnek, a másik fele meg liberálisoknak tartja a moderátorokat, miközben az oldalon mindkét oldal véleménye helyet kap. Élek a gyanúval, hogy ha moderálás tárgyává vált valamilyen kérdésed vagy válaszod, akkor annak az oka nem a politikai oldaladdal volt, hanem más oka volt.


> Önkéntes diákok lehetnek, 50 óráért cserébe.


Ez nem Pistikie májnkráft szervere, meg nem Julcsika honlaptya, hanem egy Kft. által közel másfél év óta üzemeltetett, általánosan ismert weboldal.

2021. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Átlagéletkoruk 32,458 év, mediánjuk 27. A szórást nem tudom, nemüket pedig nem adhatom ki. A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt.
2021. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát, abból gondolva, hogy a Hoxán (ami amolyan társoldala a GYK-nak) asszem 4 vagy 5 moderátor* van, szerintem jó eséllyel itt is kb. Mivel mindkét oldalt a Webminiute üzemelteti, így az is elképzelhető, hogy ugyanazok az emberek moderálják ezt is (meg minden más, a webminute által üzemeltetett oldalt)

*Asszem valahol láttam azon az oldalon moderátor 1,2,3,4 néven a moderátor által írt megjegyzéseket, de sok évvel ezelőtti topikoknál, onnan gondolom


A korukat én olyan 30-50 közé tenném (nyilván nem tizen-huszon évesek csinálják, hiszen jóideje nem volt meghirdetve jelentkezés erre a posztra, de azért nem is nyugdíjas korúak :D)


Nemileg pedig sztem vegyes, valszeg férfi és nő is van közöttük.

2021. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vkka válasza:
7%
vannak itt moderátorok? nem is tudtam...
2021. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!