Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar, hogy az...

Titeket nem zavar, hogy az oldal nem teljes egészében teljesíti a funkcióját?

Figyelt kérdés
A Gyakorikérdések.hu arra lett kitalálva, hogy az emberek a kérdéseikre választ kapjanak. Jó, születnek hasznos válaszok, DE... Tapasztalataim szerint előnyt élveznek azok, akik trollkodnak, rosszindulatúak. Vagy többször láttam, olyan kérdéseknél, amelyeket olyan külföldiek tesznek fel, akik nem tökéletesen beszélnek magyarul, hogy bunkók velük. Sokszor a kérdéstől nagyon eltérően válaszolnak. De most komolyan, ez titeket nem idegesít? Nem kéne ez ellen tenni valamit? Oké, hogy lehet jelenteni, de van, akit így sem lehet leállítani.
2021. okt. 24. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
most itt az őszi szünet azért szaporodta meg a bunkók.
2021. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Előszűrést kéne alkalmazni? Te megfizetnéd az 1000 alkalmazottat 3 műszakban? Vagy örülnél 10x ennyi reklámnak?
2021. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
2-es ez azért mégsem mehet így tovább.. Egyre több a bunkó ember minősíthetetlen stílussal az oldl jövőjét veszélyeztetik..
2021. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Előszűrést kéne alkalmazni?"

Mondjuk. Vannak oldalak, amik ezt alkalmazzák. Neked nem kerülne semmibe. Belehalni senki sem fog.


"Te megfizetnéd az 1000 alkalmazottat 3 műszakban?"

Miért nekem kéne? Én hoztam létre ezt az oldal ezzel a céllal? Egyébként honnan veszed, hogy mennyi ember hány váltásban dolgozik?


"Vagy örülnél 10x ennyi reklámnak?"

Ennek mi köze az egészhez egyáltalán? Amúgy is reklám blokkolót használok, semmit nem befolyásolna.

2021. okt. 24. 19:57
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Talán tudsz jobb megoldást? Én egyébként ritkán találkozom ilyennel, biztos rossz kategóriákat nézek. Engem jobban zavar a válaszok figyelmen kívül hagyása (köszönet elmaradása) a kérdezők részéről, a minősíthetetlen nyelvtan és helyesírás, a rendszeresen megismételt kérdések, stb.
2021. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5, az oldal a kérdezőkért van, nem a válaszolókért elsősorban..
2021. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Lemaradtam a válaszról. OK, lehet, hogy nem kéne 1000 embert felvenni, páran home office-ból tudnák csinálni aprópénzért, de akkor sem látom ilyen súlyosnak a problémát. Elég sokan látogatják is, szóval nem hiszem, hogy a végét járná. Jelentsd az ilyeneket, ennyit tehetsz, vagy írj e-mailt.
2021. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan; nem találok engem idegesítő válaszokat. Ami nem tetszik, azt nem is olvasom végig, és azonnal el is felejtem.

Az életben sok olyan van, ami adott személyeket bosszant, másokat nem. Ha idegeskednék például a napi közlekedésben mások miatt, akkor már régen idegosztályon feküdnék, lekötözve. A balhés eseteket megoldással elkerülöm, nem is jegyzem meg.

Havonta jelenik meg itt néhány „kérdés”, a Gy.k. okozta idegeskedésről, bosszankodásról beszámolva. Legfeljebb 4-5 együtt idegeskedőt, bosszankodót találnak; nem a használók zöme. A nem idegeskedésemről, nem bosszankodásomról írt válaszaimat ennyien is szokták nem hasznosnak értékelni. Eszerint, még az is idegesíti, bosszantja az ilyen embereket, hogy van, aki boldogabb tőlük, mert nem bosszankodik, nem idegeskedik

2021. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen előnyt élveznek, akik trollkodnak?

Másrészről mit tartanál megoldásnak, ami reális keretek között meg is valósítható?

2021. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Mégis milyen előnyt élveznek, akik trollkodnak?"

Hogy hogy milyen előnyt? Mondjuk az ő válaszuk van az első helyeken. Vagy eleve hülye kérdést tesznek fel, ezzel feleslegesen töltve az oldalt.


"Másrészről mit tartanál megoldásnak, ami reális keretek között meg is valósítható?"

Mondjuk normálisan válaszolni egy kérdésre. Olyan nehéz?

2021. okt. 25. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!