Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet kétszer...

Miért nem lehet kétszer kiírni ugyanazt a kérdést?

Figyelt kérdés
A múltkor is írtam egyet, két választ kaptam rá, az egyiknek semmi értelme nem volt, és a másik se volt hosszabb három szónál. Ez azután, hogy ki s emeltem. Kiírtam még egyszer ugyanazt a kérdést, kaptam rá vagy öt választ egy másik kategóriában, aztán törölték, én meg nem emlékszem a válaszokra se.... És ugyanez van egy kérdésem egy válasz va r, az pedig nm is válasz a kérdésemre, kiemeltem még mindig semmi.
2010. szept. 4. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
csináld azt h másképp fogalmazod meg a kérdést..:D
2010. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Azért nem lehet, mert nem is érdemes. Ha előszörre és azt azt követő kiemelésre nem kaptál normális választ, holott naponta több tízezer látogatója van az oldalnak, de mégsem akartak rá válaszolni - akkor ne erőltesd!


Te szereted, ha otthon százszor elmondják neked ugyanazt?

2010. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!