Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen gyorsan lehet vissza...

Milyen gyorsan lehet vissza csúszni a toplistában ha már nem használod az oldalt?

Figyelt kérdés
Ha már benne vagy az első 50-100-ban. Az összesítettben.
2021. dec. 5. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb megfigyeléssel, adatfeljegyzéssel és számolással lehet megtudni.

Nem tudom, hogy pontosan hányadik helyről hányadik helyre való hátra csúszásra gondolsz.

Az első 500 legtöbb pontú esetén minden nap látható, hogy hány pontja van, és az is, hogy az utána következőknek mennyi pontjuk van; az 50. – 100. helyezetté, és még utánuk több százé.

A következők változásjelzés ikonja fölé húzva az egérmutatót, látszik, hogy közülük kinek-kinek mennyi pontja volt előző nap, és így kiszámítható, hogy egy nap alatt hány ponttal változott az összpontszámuk.

Bizonyára nem minden nap ugyanannyit változik, de ha egy hétig feljegyezgeted, és napi átlagot számolsz, akkor, jó becsléssel, ki tudod számolni, hogy a követők közül ki-ki várhatóan hány nap alatt előz meg; ahányan megelőznek, annyival hátrább kerülsz. Ha nagymértékű hátra csúszásra gondolsz, akkor sok következő adatait kell naponta figyelned, feljegyezned.

Nem sokat segítenek a változásjelzések, mert elég nagy a tartományuk. Az egy nyílhegy 1-25, a két nyílhegy >25 pontváltozást jelöl az előző napi összpontszámhoz képest.

2021. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nem reg GYK-zok. Csak most par hete aktivan miota coviddal az agyat nyomom... Legalabb hasznom van :)


Es nem is sok kerdest valaszolok meg. De az elektroniku eszkozok kategoriaban ha igy folytatodik hoknap vagy utana a top 10 be belecsuszok.


Minden nap egy vagy ket zold haromszoget latok.


Azt hiszem nem is a valaszok szama, hanem hanyan tartjak hasznosnak, az visz elore.


A visszacsuszas meg akkor van ha elkezdenek megelozni.


Szoval ha brutal jo valaszikat adsz, nem az hogy visszacsuszol, de meg mehetsz is elore ugy hogy nem is hasznalod a GYK-t.

2021. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2:

Javitok, most neztem meg jobban a kategoria toplistajat. Megis csak sok kerdest valaszoltam meg. Csak valahogy nem tunt fel hogy lassan felezer :) En max 50-re saccoltam volna :) Vagyis kb annyit mint az elittem es utanam allok. Sot a sorrend kb osszhangban van a toplista sorrenddel.


Bar elvileg nem a valaszok szama, hanem a pontszam a relevans.

2021. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!