Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki aktívan válaszolgat,...

Aki aktívan válaszolgat, szinte egész nap itt lóg az oldalon, az adhat 90% feletti hasznos válaszokat? 90% felettiek! Mennyit vagytok az oldalon? Hány oldalnyi választ adtatok már?

Figyelt kérdés

Meg lehet felelni mindenkinek? Van ilyen? Én sokat vagyok itt, nem írok hülyeségeket, mégis minél több a válaszom, annál lejjebb megy a %-om. Ez természetes folyamat, vagy rosszul tudom a helyes válaszokat? Ha visszanézem, nem látom, hogy lepontoztak volna bárhol is, legalábbis ritka. De ha le is pontoznak, az mindig egy vitás kérdésnél van, ahol mindenki lepontoz mindenkit XD. De nem szívesen vitatkozom, úgyhogy kerülöm az ilyen kérdéseket.

Én 34 oldalt válaszoltam, 87%-os vagyok. Ma megint lejjebb mentem 1%-ot.


2010. szept. 6. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
100 oldalon listázza a válaszaim. lehetetlen mindenkinek megfelelni, de nem is kell. bár néha felbosszant, hogy jót írtam és mégis lepontoznak
2010. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a politika témákat kihagyja akkor igen. Ha oda is ír, mindegy melyik oldal felé húz a szíve, akkor le lesz pontozva.
2010. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

69 oldal és két kérdést válaszoltam. Ennyi a százalékom, hol feljebb ugrik 1-et, hol lejjebb. De nem különösebben érdekel, ha 100-adjára is felteszik ugyanazt a kérdést, főleg terhes vagyok-e 14 évesen, illetve szép vagyok-e, vagy kicsi a fülem bejövök-e a pasiknak témákban. Oda írom, a véleményem, és ez általában nem tetszik a kérdezőnek. Így lepontozásra kerülök.

A százalék nem mindig, sőt legtöbb esetben nem tükrözi a valóságot.

2010. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már hosszú hetek óta 83%.Pedig több választ is írok minden nap.Igaz,nagyon ritkán pontoznak fel vagy le.Volt nekem 100% is,nem sokkal a regisztrációm után,de ez hamar lecsökkent.Nem értem ,milyen elven működik ez az egész,de nem is nagyon érdekel.Örülök,ha segíthetek a válaszaimmal és ha kialakul egy építő jellegű beszélgetés,az is jó.
2010. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
131 oldal válaszom van, igyekszem mindig jól válaszolni, ergo nem megyek olyan témakörbe, ahol úgyis lepontoznák a véleményemet, mert az gyakran más, mint a nagy tömegé.
2010. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába aktív valaki, ha a véleménye ellenkezik a többségével. Én például Állatok kategóriában szoktam sokat válaszolni, meg helyesírásban, de nem szeretik a véleményemet. (Mert szerintem panelba nem való macska meg ilyenek)
2010. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11:43 hasonlót én is írtam egy "állatbarátnak" és nem értette meg, hogy nem abban nyilvánul meg az állatok szeretete, hogy tartunk belőle minél többet, hanem, hogy az ő igényeiket is figyelembe vesszük
2010. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én minden nap jövök és sokat válaszolok. persze értelmesen és nem hülyeségeket irkálok.
2010. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 megválaszolt oldalam van. ll00 pontom van, 92 %-os vagyok hetek óta, nem változik.Értékelni nem nagyon szoktam, 53 %.Voltam már én is 23 %-os , egy rizikós kérdés után, de visszakúsztam 1-2 hónap alatt. Ez év márciustól csinálom, napi kb l órát.
2010. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!