Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van 1% a törölt kérdésem...

Miért van 1% a törölt kérdésem és válaszaimnál?

Figyelt kérdés

Van össz vissz 3 válaszom a "Megválaszoltjaid" menüben, ott kérdésenként 1-et írtam. kettő 100%-ot kapott, egy 95-öt. Ezen kívül a saját kérdéseimnél is vannak válaszaim, azok 99%-ban köszönöm-öt tartalmaznak, vagy a kérdés kiegészítései ha valaki kérdez. Tudtommal nem töröltek egyet sem, kérdést meg főleg, arról tudnék.


Tehát mi ez pontosan? tegnap még 0% volt. el szeretnék jutni az 5-ös szintre, csak azért kérdem és érdekel.


2021. dec. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját kérdéseidnél nem tartalmazhatnak "99%-ban köszönöm-öt" a válaszaid.

Az 5-ös szint pedig ezen nem múlik.

2021. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A saját kérdéseidnél nem tartalmazhatnak "99%-ban köszönöm-öt" a válaszaid. ez mit jelent? xd


oké, hogy nem ezen múlik, de engem érdekel

2021. dec. 15. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a kérdező hozzászólásait nem lehet értékelni, és "megköszönni" sem.
2021. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mivan? XD komolyan nem értem :D


összesen van ez a válasz előtt 22 válaszom, ebből 3 VÁLASZ, 19 komment a saját kérdésem alá, ami vagy kiegészítés vagy egy "köszönöm" a válaszokra. Egyiket sem törölték, ilyenkor mivan?

2021. dec. 15. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mit nem lehet "megköszönni"?
2021. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös: szerintem 3-mas totál más kérdéshez akarja ezeket írni, én sem értem.
2021. dec. 16. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt a Gy.k-t használó társaid, honnan tudhatjuk?

Lehet, hogy hiba. (Nagyon más, de példa arra, hogy van hiba: csak a legutóbbi 30 napban 32 pontom van szavazásért, ugyanakkor az All-time toplistában 0.)

Csak a Gy.k. üzemeltetői tudnak a kérdésedre válaszolni; ha ők sem, akkor senki.

Egyébként, ha az 5. jogosultsági szintet akarod elérni, ott 3% a megengedett törölt kérdés+válasz arány. Ha a 4. szinten vagy, akkor látnod kell a következő szinthez a követelményt; ha alacsonyabb szinten vagy, akkor meg még nem téma számodra az 5. szint. Újabb és újabb nem törölt kérdés, válasz írásával folyamatosan csökken a töröltek százaléka; ha 0,5% alá csökken, akkor, a kerekítés miatt, már „(jelenleg 0%)” lesz látható.

2021. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
5-ös, te analfabéta, leírtam. "a kérdező hozzászólásait nem lehet értékelni, és "megköszönni" sem"
2021. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: itt te vagy az analfabéta. ki beszél arról, hogy a kérdező hozzászólásait értékelni akarjuk? vagy megköszönni? a saját kérdéseimre írkáltam válaszokat, amik vagy abból álltak, hogy kiegészítettem a kérdést vagy a kérdésemre érkezett válaszokat megköszöntem.
2021. dec. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!