Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet egyszerre...

Miért nem lehet egyszerre több kérdést kiírni az oldalra?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági okokból. Van aki pillanatok alatt teleszemetelné az oldalt.

Viszont minél megbízhatóbb felhasználó vagy, annál gyakrabban kérdezhetsz. Erre van a szint rendszer kitalálva.

2022. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh már értem, te moderátor vagy?
2022. jan. 2. 00:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én csak a csillagfürt vagyok, de néha ide is írogatok éjszaka (ha nincs kedvem aludni) 😊
2022. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor van aki teleírná hülyeségekkel és egy idő után senki nem látogatná ezeket az oldalakat.
2022. jan. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne úgy is megszabni, hogy mondjuk az 5. szint esetében óránként négyet. Mennyiségileg ugyanannyi, csak nem kell negyedórákat várni.

Az eddigi válaszok teljesen helytállóak.

De kérdeznék valamit: Mennyire életszerű az, hogy valakinek sok kérdése van, amit csakis itt, és csakis itt, sehol-sehol máshol nem tud megkérdezni (szándékosan ismételtem).

Akinek a negyedórás sűrűség nem elég, az nem kíváncsi, hanem sportot csinál abból, hogy ide ír.

Ez valami kényszerbetegség? Lehet, mert a humor is olyan, hogy 100 kérdésből 99 nyomokban sem tartalmaz semmi vicceset, de sokan kényszert éreznek, hogy újra és újra írjanak valamit.

És sok az ismétlés is. Meg egyesek azt hiszik, hogy ha semmi értelme sincs a kérdésnek, akkor az vicces. Blöffölök egyet, de ilyen számtalan van: Hogyan lehetnék fokhagyma? Vicces? Nem az.

Ha korlátlan számú kérdést fel lehetne tenni, akkor teljesen szétvernék az ilyenek az oldalt.

Tegyük fel, van egy olyan kérdésed, ami tényleg ide való. És valóban fontos számodra, és a Google hiába a barátod, az nem segít. Tegyük fel, jól érthetően meg is fogalmazod. Tehát minden adott ahhoz, hogy legyen valaki, aki releváns választ tud adni, vagy olyan más segítséget, ami megoldáshoz vezet.

Most 11:40 van, amikor ezt a választ írom.

Korlátlanság esetén ez a kérdés szerinted hanyadik oldalra csúszna vissza délig? Az húsz perc. Aktívabb időszakban szerintem 15-20. oldalra esne vissza, ha nem hátrébb.

És lenne előtte 300 frissebb, és abból 290 baromság.

Ez jó lenne?

2022. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek csak feltételezések, hogy az oldal használói debilek, szerintem mindenki tudja mi a dolga és nem kéne póráz!
2022. jan. 2. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Máshol tulajdonos és egyben admin vagyok. Hidd el, nagyon sok barom van. Megkerülhetetlen a korlátozás.
2022. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 sajnos nem csak feltételezés. Volt olyan is, hogy percenként jött privát üzenet több regisztrációról.

Lehet, hogy te normális vagy, de nagyon sok ember unatkozik vagy tényleg csak debil.

2022. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont, hogy én sem vagyok normális, ma már csak extroll.
2022. jan. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!