Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtudom találni valahogy a...

Megtudom találni valahogy a legtöbb válasszal rendelkező kérdést a gyk-n?

Figyelt kérdés
Segítsetek, emberek, moderátorok, valaki plíz!
2022. jan. 27. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

✅ Általában a VALLÁSI TÉMÁKBAN KERESD ! :D

✅ Ott fanatikus ellenfelek a mai napig fenn tartják a vitákat :D

✅ NEM TUDNAK LEÁLLNI :D

✅ Ugyanazokat az érveket hozzák fel újra és újra XD

2022. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 ez rettentő unalmas életnek hangzik. 😐😐
2022. jan. 27. 18:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"bármikor törölhetik amiatt, hogy egyszavas spamválaszokat tartalmaz és folyamatosan floodolja azt pár ember"

Mitől borulhat el a modik agya annyira? Múltkor volt ott egy majom akit jelentettem és simán kimoderálták, nem a kérdést törölték. Tehát jár arra modi, ismerik a kérdést. Ha nagyon fájna nekik akkor már törölték volna.

2022. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha ráállna pár ember és folyamatosan jelentgetné őket, törölnék a kérdést pár nap után. A szabályzat szerint nem lehet ilyen kommentet írni, és itt van egy hivatalos moderátori válasz a másik ugyanilyen törölt kérdésről.


Moderátori válasz (4/28):

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1110969..


Szabályzat:

"(i) Tilos szándékosan hátráltatni a szolgáltatást, bármilyen módon megzavarni a Weboldal működését (pl. flood, spam, offtopic, provokáció, script hozzászólások)."

2022. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mikor a 17k s t törölték, akkor sok embernek lement a pontja akár pár ezerrel is a toplistában azt láttam én is.
2022. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!