Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik topiknál lehet a...

Melyik topiknál lehet a legnagyobb aktivitás Gyakorin? Ti melyikeket használjátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vajon melyik témakör pörög a leggyorsabban, ahol mondjuk a legtöbb kérdés és válasz van? Érdekes lenne egy ilyen statisztikai kimutatás, ahol az egyes témaköröket így összehasonlítjuk egymással. Ti melyiket használjátok?

2022. febr. 16. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
politikai
2022. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amúgy én az Emberek topikban vagyok legaktívabb. De írtam már a Vallásba, Valláskritika, Politika, GYIK, Ezo, meg talán a Családi kapcsolatok rovatba.


De az Emberekbe annyit írok, mint az összes többibe együttvéve. Talán mert mindig is érdekelt engem az emberi psziché és a lelki működés. Elég spirituális ember vagyok.

2022. febr. 16. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt párkapcsolatok, szexualitás, gyík, ételek, ismerkedés. Bár az ismerkedésben főként csak olvasok, mert nem érint, ritkán válaszolok.
2022. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Politika, Szex, Szórakozás, Közoktatás, tanfolyamok, na meg az Egészség téma is fellendült a koronavírus megjelentése óta ugye...
2022. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Pilitika
2022. febr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Bocsánat,


Politika!

2022. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

A Gy. k. nem tett, tesz közzé ilyen adatokat.

Az egyes, honlapok látogatottságát elemző lapokon, nem lehet kategóriákra bontva megtudni az értékeket.

Amikor régen a Gy. k. a lap alján Médiajánlat linket kínált, az is csak ilyen oldalról gyűjtött összesített adatokat mutatott. Volt ugyan kategóriaválasztás lehetőség, de ott látogatottsági adatokat nem közöltek, legfeljebb a hirdetési árak összevetéséből lehetett következtetni rá. A közlés szerint az utolsó 3 hónap adatai alapján alakították a kategória árakat. ← [link]


Használóként csak két, nyomot hagyó aktivitás állapítható meg egyszerűen: kérdés- és válasz megjelenítés.

Amikre használóként egyszerű gyors kigyűjtés alapján képes vagyok:


• A kategóriánkénti eddig megjelent kérdések darabszámának megállapítása.


Nem pontos érték, mert nem minden teljes oldalon 24 kérdés van, bár a túlnyomó többség ilyen.

Az utolsó oldalszám és az ott levő kérdésszám könnyen kigyűjthető, és

(utolsó oldal száma – 1)*24 + utolsó oldalon levő kérdések száma

képlettel elég jól megállapítható a kategória összes kérdésének darabszáma.


• A „pillanatnyi” aktivitás.


A 24 órán belüli kérdések megkülönböztetett jelölésűek.

A számuk jobb értéket adott 2020. május 12. előtt, amikor 72 óra volt a „friss” szöveggel történő megkülönböztetés.


• A viszonylag „pillanatnyi” átlagos válasz darabszám egy-egy kérdésre.

A 24 órás kérdéseket közvetlenül követő oldalak kérdés- és válasz adatai alapján számolva.

Azért 24 órán túliak, mert azoknál jellemzően már kialakult válaszmennyiség van.

A Gy. k. az egy kérdéshez tartozó 100, vagy több válasz esetén 99+ jelölést használ; ezt 99-nek számolom.

Több mint 250 kérdés alapján számoltatom az átlagot, technikai okból 11 oldalnyit.


Jelenleg így néznek ki ezek az adatok: [link]

2022. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: Köszönöm. 😊😊
2022. febr. 18. 14:24
 9/10 A kérdező kommentje:

7: Érdekes statisztika. Ha az összes kérdést vesszük, akkor az engem leginkább érdeklő kategóriáknál viszonylag alacsony a kérdésszám (Emberek, Kultúra és közösség, Családi kapcsolatok).


De mondjuk Számítástechnikánál kiugróan magas, 1 millió felett (ez eléggé meglepett engem), nagyon magas az összkérdések száma még pl a Gyerekvállalás, nevelés és Felnőtt párkapcsolatok topikoknál, meg Egészségnél.


Nekem az Emberek kategóriában van a fő aktivitásom, ha jól számolom az a 16.-ik az összkérdések tekintetében, friss kérdések tekintetében meg talán a 6.-ik, válaszok számában 5.-ik, ha jól számoltam.

2022. febr. 18. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Gyakori kérdések és politika.
2022. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!