Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az en kérdésemet egyszer...

Az en kérdésemet egyszer toroltek, pedig ma láttam egy ugyanolyat, mire mar jött 40 válasz, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer véleményt akartam kérni egy lányról és belinkelni egy képet. Mar több ilyen kérdést is láttam ahol egesz insta oldalt linkeltek be, azokat nem toroltek. Az enyémet miért?
2022. febr. 23. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt szerencséd.
2022. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete törölték egy kérdésem amiben benne volt a "szúrnátok" szó (szexualitás kategória), eddig még rendben is lenne, talán tényleg túl alpári megfogalmazás (bár nekem nem az, de akkor lehet bennem van a hiba), de rákerestem a keresőben és kb. 3 oldalnyi kérdés volt ugyanezzel a szóval, ugyanebben a kontextusban, hogy "Szúrnátok-e XY hírességet" meg hasonlók. Így kicsit rosszabbul esett hogy akkor miért pont az enyémet törölték, a 100 másik ugyanolyat meg nem. :(
2022. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!