Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdéseken miert nem...

Gyakorikérdéseken miert nem lehet pontozni a kerdezok kommentjet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha sérti a szabályokat akkor jelenteni kell, ellenkező esetben te elkönyvelheted magadban hogy tetszik-e vagy sem, a pontozási rendszer viszont nem erről szól: nem értelmezhető objektíven egy kérdés hasznossága.
2022. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kérdező kommentje, nem biztos hogy egy válasz is egyben.

Lehet, hogy a kérdés kiegészítése a válaszok alapján.

2022. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, most vettem észre, hogy mekkora hülyeséget írtam. Úgy olvastam a kérdést, hogy miért nem lehet a kérdéseket értékelni, így arra írtam választ.


A kérdésre a válaszom ugyanaz mint #2. A trollok tudják nagyon jól kihasználni, hogy védve vannak az oldal részéről, és következmények nélkül bármit leírhatnak. Míg te ha hasznos, objektív, tárgyilagos, forrással alátámasztott választ írsz, azt is lehúzhatják nullára, akiknek épp olyan a kedvük.

Egy provokátor kérdező saját hasznára fordítja, hogy érinthetetlen, viszont egy normális kérdező esetében - aki ráadásul nem is kritizálja a válaszokat, csak pontosítja a kérdést - nincs értelme az értékelésnek.

És mivel az oldal egyes alapvető funkciói a szabályszerű és normális használatra lettek tervezve, nem pedig az azokat kihasználó és megkerülő emberekre, így a kérdező válaszát nem lehet értékelni, mert annak nincs értelme normális használat esetén.

2022. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a kérdező tette fel a kérdést, ebből adódóan nyilván nem fog válaszolni a saját kérdésére, hisz nem tudja a választ. Ha sérti a szabályzatot, akkor jelentheted.
2022. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elnézést az offolásért, az előttem válaszolókkal maximálisan egyetértek, ellenben nem értem, hogy a 4-est mégis hol pontozhatták le ennyire.

On topic: Ha valaki meg akarja válaszolni a saját kérdését, vajon miért tenné fel?

2022. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!