Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Én nem tudom komolyan venni...

Én nem tudom komolyan venni azoknak a válaszát, akik (:D-és LOL-XD-és különböző jeleket irnak a mondataik után. Teljesen komolytalannak tartom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
LOL - ):D - XD STB.
2010. szept. 14. 16:47
1 2
 1/12 zsana1495 ***** válasza:
59%

Attól, hogy valaki az egyik válaszában használ egy ->:D ilyen jelet, vagy esetleg mosolyjelet az egyáltalán nem komolytalan. A válasz ettől függetlenül lehet értelmes, jól megfogalmazott. Én is használok néha mosolyjelet, mert ezzel kilehet fejezni, hogy kedvesen válaszoltál. Mondjuk ez így elég bénán hangzik, mert ha válaszolsz is eleve kedves gesztus tőled, mert segítesz neki, de ez már csak egy megszokás.

Viszont az engem is zavar, ha valaki tele LOL-ozza a hozzászólását, és ok nélkül xd-ket irogat. Egy bizonyos határig minden elviselhető.

2010. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezeket(LOL,xD) főleg fiatatok használják, akik mindennap msn előtt előtt ülnek, megszokták ezeket a smiley-at és itt is használják őket. A mosoly jel pedig tényleg nem komolytalan! Lehet a válasz megfogalmazását tartod komolytalannak.
2010. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ez a kérdés :D !!!


Ez nem volt komoly?

2010. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

az első nem de a második nagyon komoly voltXD


jaajj hupsz ez se komolyXDDXDXD


idióták most azért mert smilet teszünk..kinyílvánitjuk a hangulatunkat -.-

2010. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor zavar,mert nem midenki tini,és nem ért.,mit akar a jelekkel mondani!

Láttam már olyan választ,ami csak ilyen jelekből állt!

2010. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Tanujj tinó ökör lesz belőled :X-DDD
2010. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Az xD vagy a Lol nevetést jelent.

Drága,csak sajnálni tudlak ha te nem szeretsz örömködni és nevetgélni:D

Pá komolyka!

2010. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Én komoly válaszoló vagyok, mindig értelmes és hasznos válaszokat próbálok írni, na meg amiről meg lehet ismerni, hogy nagyon hosszúak a válaszaim. :)

Abban a kategriában segítek ,amihez a legjobban értek ez a bőr és hajápolás. Nasgyon sok kérdezőnek segytettem.

A válaszaimban gyakan használok hangulatjeleket, mint ahogy most is nálad és szerintem egy válaszaszoló lehet komoly és próbálhat hasznos válaszokat írni, segíteni attól függetlenül, hogy használ-e hangulatjelet vagy nem. Ezzel csak az éppeni hangulatát fejezi ki. Ha mond valami frappánsat vagy próbál viccesen fogalmazni utánna tesz egy xD vagy egy :D , mosoly hangulatjelet :)

Persze vannak komolytalanok is és akik kötözködni akarnak.

Ne a hangulatjelek alapján ítéld ez a válaszolót és a válaszát hanem az alapján amit ír(értelmes és hasznos-e) vagy csak megpróbált segíteni.

2010. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kicsit félregépeltem bocsi xD
2010. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megkérdezhetem a nemedet és a korodat?
2010. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!