Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen szabályt szegtem meg,...

Milyen szabályt szegtem meg, ami miatt törölték a kérdésemet?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdést, amiben azt kerdeztem meg, tudna e valaki segíteni egy linkkel, amiben egy bizonyos filmet meg tudnánk nézni (gyereknek kötelező), mert a neten csak olyat találtunk ami több részletben van fent, és nem hiánytalanok a részek...


Én nem népszerűsitettem semmilyen weboldalt.


Erre most látom, hogy itt több kérdésnél is kap a kérdező linket.


Milyen szabályt szegtem meg én, mert nem tudok rajonni.


2022. ápr. 1. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
98%
Szerzői jog.
2022. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor másoknak miert küldenek pszichológusok linkjeit, meg könyvek linkjeit? Ott nincs szerzői jog?
2022. ápr. 1. 20:59
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. 😓 Tényleg csak egy olyan segítséget szerettem volna, hogy xy film hol nézhető meg egyben. Abszolút nem értem a törlés okát. Nem mozifilm,hanem egy rettenetesen unalmas kötelező olvasmány filmje volt.
2022. ápr. 1. 21:02
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Filmeket, könyveket - ami letölthetö vagy online olvasható - a legtöbb esetben nem legális oldalakról lehet csak elérni, és ezeket szerzöi jogok miatt nem lehet belinkelni.

Ha csak egyetlen illegális linket is benn hagynak - mert nem veszik észre - az oldalt megbüntetik, ezt akarják elkerülni.

Ezért, ha ilyen témát keresel, a kérdésben már a legelején bele kell írni, hogy csak legális linkek érdekelnek, akkor nem kerül törlésre.

2022. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy, hogy érdekes, vagy unalmas, ha van rá szerzöi jogvédelem, akkor vigyázniuk kell, mert sok-százezres büntetés lehet belöle.
2022. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ. Leginkább egy youtube vagy indavideo linket szerettem volna, de ezt nem írtam bele az igaz.
2022. ápr. 1. 21:05
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyenként régebben lehetett, mert 2012-ben többen is feltettek hasonló kérdést és ott voltak linkek, nincs törölve egyike kérdés sem.
2022. ápr. 1. 21:07
 8/25 A kérdező kommentje:
Csak már a válasz nem volt aktuális azóta. Azert írtam ki én is.
2022. ápr. 1. 21:07
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A youtube meg indavideo is lehet illegális, ezért a "legális" szónak benne kell lennie! EZ a lényeg.
2022. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8-9-es: azóta szigorítottak a jogvédelmi szabályzatokon, meg nem feltétlen nézik a régi kérdéseket végig, mert erre nincs kapacitásuk a moderátoroknak.
2022. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!