Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pakolnak át kérdéseket...

Miért pakolnak át kérdéseket másik kategóriákba? Nem egy kérdésem van, amit szándékosan tettem oda, ahova és átpakolás után nem kaptam (megfelelő) választ.

Figyelt kérdés

Egyszer az állatok immunrendszeréről kérdeztem, a kérdésnek tudományhoz volt köze és legesleginkább talán az evolúcióhoz. Erre áttették az Állatok kategóriába, ahol nem érkezett válasz. Fél évvel később valaki más kérdése alatt terelődött az enyém felé a szó és akkor én (amúgy szabályzatot szegve, ha szigorúan vesszük) rákérdeztem a tájékozottabb válaszolóknál.

Ez volt a leglátványosabb eset.

Viszont számos kérdésemet helyezték át és így vagy nem kaptam válaszokat, vagy nem megfelelőeket, mert például nem az a szempont érdekelt volna.


2022. ápr. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Mert elsö olvasásra felteheöen más kategóriába tartozónak tünik a kérdésed, és valaki jelzi a moderátoroknak.


Ha azt akarod, hogy - a példádnál maradva - egy állatokkal kapcsolatos kérdés konkrét okból a tudmányos topikban legyen, ezt írd bele a kérdésbe, indoklással.

2022. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Akkor rosszul fogalmaztad meg a kérdést, vagy rossz irányból közelítetted meg a leírást.
2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Az állatok immunrendszere inkább állatok kategória, főleg ha szimplán rákérdeztél. Ha "tudományosan" tetted fel a kérdést, mármint utalva rá, hogy evolúció, egyedfejlődés stb, akkor a tudomány kategóriában marad, nem rakják át, mert az már valóban oda tartozik.
2022. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudományosan kérdeztem rá, az evolúcióról írtam.
2022. ápr. 6. 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt a te válaszodat értékeltem eddig csak, pirossal.
2022. ápr. 7. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!