Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek melyik a jobb? Ha...

Szerintetek melyik a jobb? Ha valaki anonim módon felhasználó, vagy ha névvel? Ti miért azt választottátok, amit? Mi alapján választottatok nevet?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lehetőség a jobb? Ti melyik mellett vagytok? Miért? Mi alapján választottatok felhasználónevet?

2022. ápr. 10. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy anonim weboldal, elég nagy butaságnak tartom a névvel kommunikálást. Ennek az oldalnak az anonimitás a lényege.
2022. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anonim módon van felhasználó nevem. A nickem azért lett az ami,mert egy közeli barátom így szólít.
2022. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék, ha látszódna mindenkinek. Tudnám, hogy kit olvasok, kik hallanak és kik válaszolnak vissza...
2022. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nevet teljesen tőlem függetlent választottam, de próbáltam, hogy legyen valami hangzása meg értelme.

Azért vagyok anonim, mert szoktam olyan válaszokat is írni, amiben írok magamról. Nem kell, hogy az itt-ott elhagyott infok alapján összerakjanak rólam egy képet.

2022. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a nêv...
2022. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne névvel, csak sajnos nem mindig megoldható.
2022. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Név nélkül.Névvel nem írnék ennyi baromságot.
2022. ápr. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thunderfairy ***** válasza:
Mindegy. Úgyse a valódi nevemmel vagyok fent.
2022. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a neved kint van, akkor kontextusban lehet látni az oldalon végzett tevékenységedet, és pl. a szexualitás kategóriában kirakott kérdéseidet hozzácsatolni a nemi betegségekkel kapcsolatosakhoz. Satöbbi...


google: "név" "site:gyakorikerdesek.hu"


Igazából attól függ, mennyire kompromittáló dolgokat írsz ki, illetve hogy az adott név mennyire egyedi, mit dob rá a kereső. Pl. egy "Az" nevű felhasználónak nem sok félnivalója van egy keresőmotortól...

2022. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen csak anonim mód volt, emiatt sokan nem gondolták át túlzottan a felhasználónevet, és esetleg megadták az igazit. Ha körülnézel a toplistákban, láthatsz példákat.
2022. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!