Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Xanaxot szedek stressz miatti...

Xanaxot szedek stressz miatti düh ellen és rohamokat kapok a leugró világos reklámcsiktól.. el lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Mindenre érzékeny vagyok, fényre hangra, zajokra. Ez a kis fehér reklámcsík ami MINDEN EGYES KATTINTASMAL FELUGRIK már a sírba tesz. Mar nem is használom miatta az oldalt. El lehet valahogy tüntetni vagy blokkolni?
2022. ápr. 17. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
De használod
2022. ápr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengetegszer ajánlották már itt a reklámblokkolót. Keress rá a témára.
2022. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

uBlock Origin és választhatod mellé az AdBlock pluszt.

Jelenleg az ABP 2, az uBO pedig 5 reklámot fog.

2022. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek ingyenesek, illetve nem vírusosak? Szorongó is vagyok, nem merek ilyen adblock oldalakat böngészni
2022. ápr. 18. 02:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ingyenesek, és NEM vírusosak, hiszen a (Google) Chrome webáruházában kaphatók, ingyenesen letölthetőek, és beleépíthetők a böngészőbe. Nekem ugyanis a Google Chrome a böngészőm. Én is itt olvastam róluk, és mindkét program bevált. Amit az ABP nem fog le, azt lefogja a uBO.

Nem csak én használom, hanem több tízezren.

2022. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Safarin akkor nem is működik?
2022. ápr. 18. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy működik. Nem mindenkinek ugyanaz a böngészője, és más is használja.
2022. ápr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!