Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet itt semmit...

Miért nem lehet itt semmit csinálni? Csak azt nem tiltják ki, aki nem ír ide semmit

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Néhány nap hián tíz éve vagyok jelen. Közel 50 ezer válaszom van, ezer feletti kérdés. Törlések száma 1% alatt. Stabilan tartom a 79%-ot.

Néhány figyelmeztetésem volt eddig.

2022. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem igaz,csak ha sértő,trágár,rasszista,vagy troll egyébként ha szándékosan trollkodni akarsz akkor ne csodálkozz.
2022. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
10+ éve vagyok itt, és elég sok mindent lehet csinálni. 0%-on van a törölt tartalmaim aránya több tízezer válaszból, és ehhez csak néhány olyan szabályt kell betartani, amit minden közösségi oldal vagy fórum megkíván (kulturált társalgás káromkodás és provokáció nélkül, és ne itt hirdesd a szarjaidat, valamint ne kérj és kínálj illegális dolgokhoz segítséget). Aki ezt a szintet nem tudja megugrani, tényleg jobb ha tiltják.
2022. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én is 10+ éve vagyok itt. Volt már törölt kérdésem meg válaszom is. De ezekről általában már előre tudtam, hogy nem fog tetszeni a modiknak. Tehát ha normálisan válaszol az ember, meg a szabályoknak megfelelően kérdez, akkor nincs gond.
2022. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Itt mindenki hibás, csak te nem ezek szerint. Mégis téged tiltanak le, nem furcsa? Úgy is lehetsz őszinte, ha betartod a szabályokat. Ha viszont nem vagy hajlandó, akkor tényleg nincs itt helyed.
2022. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt az őszinte véleményt nem mindegy, hogy hogy írja meg az ember.
2022. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 2*Sü ***** válasza:
92%

> Miért nem lehet itt semmit csinálni? Csak azt nem tiltják ki, aki nem ír ide semmit


„Válaszaid száma legalább 250 (8426 válaszod van.)”

„Válasz hasznossági százalékod legalább 70% (jelenleg 90%)”

„Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 3% (jelenleg 0%)”


(És ez már egy második regisztrációm, az előzőt kénytelen voltam sorsára hagyni, mert valaki írt egy scriptet, ami kvázi majd minden válaszomat lepontozta 20-szor.)


Szóval lehet itt mit csinálni.


> Az egyetlen bűnöm, hogy nem hazudozok itt, hanem őszinte válaszokat írok.


Nem tudom milyen válaszokat írtál és milyen kategóriában, de az őszinteségnél van magasabb erkölcsi irányelv. Pl. a tisztelet, udvariasság, objektivitás, higgadtság stb…


> …őszinte válaszokat írok. ti nyilván nem…


Nem tudod milyen kérdések alá milyen válaszokat írtam, de „nyilván” nem lehettek a válaszaim őszinték. Az a baj, hogy lehet, hogy ez az „őszinte” véleményed, csak éppen teljességgel megalapozatlan, és lássuk be, ha így is gondolod, nem a legudvariasabb ezt le is írni.


> dögölj meg!


Igen, ez a probléma, ezt a hangnemet kellene elkerülnöd, és megpróbálnod kulturált módon kommunikálni.

2022. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azóta már tiltották is a kérdezőt, úgyhogy valamivel elérte, hogy igaza legyen.
2022. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért néha a moderátorok is elvetik a sulykot. Egy időben például kitiltogatták azokat, akik a "Munkahely, kollégák"-kategóriában figyelmeztettek a munkaügyi troll kamukérdéseinél, hogy senki ne vegye komolyan, mert nem valós dolgokat ír le. Egyszer engem is, egy év után tudtam visszakérni magamat.
2022. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bombanőssel is megcsinálták ezt '18 karácsonyán:

[link]


Az utolsó két kommentelőt tiltották (abban az időszakban a bombanős is naponta írt ki kérdéseket), a kérdező és a kérdése viszont még hetekig fent maradt, jóval később törölték.

Ez már egy 4 éves eset, és a bombanős és Balázska is ugyanúgy itt van és még mindig tolja. Ez már inkább az a kategória, amivel a moderátorok sem tudnak mit kezdeni. A bombanős 2016-tól csinálja aktívan, Balázskának is 2015-ig vissza lehet keresni típuskérdéseit.

Pedig lenne megoldás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1164977..

2022. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!