Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ígyis Úgyis törölni fognak a...

Ígyis Úgyis törölni fognak a GYIKról így?

Figyelt kérdés
Ha megvan szabva pl hogy hány válasz vagy kérdés után tiltanak ki akkor így is úgyis kitiltanak nem? Egyszer úgyis meglesz. Pl a távoli jövőben. Vagy csak akkor ha hamar törölnek kérdéseket válaszokat naponta, hetente?

2022. ápr. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
mivaaaaan???? :))
2022. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
He?
2022. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne írj olyat amiről tudod, hogy törölni fogják.

Én már 2015 óta vagyok az oldalon, több ezer válasszal és még csak figyelmeztetést sem kaptam.

Szerintem ha a több ezer válaszhoz képest 100 válaszomat törölték az jó arány. Távoli jövővel meg felesleges foglalkozni. Felesleges stressz.

2022. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs megszabva, így már az alapfelvetés is téves. Nem a mennyiség számít, hanem a szabálysértő viselkedésed súlyossága. Ha olyat írsz, akár az első kérdésed után bannolnak. Az okosabb trollok pedig úgy tudják adagolni és húzni a kisebb szabálysértések számát és erősségét, hogy lehet hónapokig nem tiltják őket. És akkor sem az számít, hogy tegnap X törölt válasza volt, és ha holnap eléri az X+1-et, akkor vége.


A lehető legegyszerűbb dolog (és akkor nem előre kell sajnálkozni vagy szarni az egészbe és csak azért is úgy kérdezni vagy válaszolni, hogy provokáld vele a modokat és a felhasználókat), ha normálisan használod az oldalt. Nem nagy erőfeszítésbe kerül az, hogy ne káromkodj, kötekedj, veszekedj másokkal. Kivéve, ha ezért vagy itt, mert akkor a törlés is jogos lesz, és gyorsan elér téged.

2022. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

"Ha megvan szabva pl hogy hány válasz vagy kérdés után tiltanak ki "


Ha. A helyezet viszont az, hogy nincs megszabva.

2022. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tiltanak ha szabályt szegsz nincs semmi közze a kérdés és a válaszok mennyiségéhez
2022. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!