Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másokat is megkeres egy...

Másokat is megkeres egy bizonyos valaki "kényes témában" privátban?

Figyelt kérdés
Nem először kaptam tőle ugyanazt az üzenetet és hiába tiltottam, gondolom válaszaimra kattintott és úgy küldött privátot másik fiókkal...de szóról szóra ugyan azt az üzit küldte hiába nem reagáltam rá azóta sem..Anális szexről kérdezősködik...Titeket is megtalál? Azóta már rég feltehette volna a kérdését mert annyira nem kényes téma és gondolom azóta se kapott választ..

2022. ápr. 29. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyennek semmi problémája nincs, csak kommunikálni próbál, hátha valaki a horgára akad. Nem megoldásra vár, hanem egy beszélgetőpartnerre, akivel el lehet menni a chatelés, képcsere, kamerás vagy épp élő szex irányába, ha vevő rá a címzett.

Az ilyen élettelen senkik (mert hogy a neten, anonim oldalon próbálkozik, az életben nem tud) utolsó kapaszkodója pedig a nagy számok törvénye, azaz ha kitartóan próbálkozik és több száz vagy ezer üzenetet kiküld, úgy nő az esélye arra, hogy valakivel összejön a dolog.

2022. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem csak letitlani kell, hanem a moderátoroknak emailban jelezni, akkor kizárják az oldalról
2022. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Sok valaki keres itt meg másokat kényes témában. Nem kérdésük van nekik, hanem chatelni akarnak, még tovább vinni a "kényes" témát.
2022. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dzsoki ***** válasza:
Nem. Meg azt sem értem,hogy miért tenné? Homoszex oldalon vélhetően,vannak olyanok akik vevők az ilyenre. Miért a heterokat keresné meg? Vagy nő az a bizonyos valaki? Továbbá,nem lehetetlen,de nem macerás,több fiókkal regisztrálni? Nő esetén sem tudok képet küldeni,de fogadni sem. Telefonálásra használható telefonom van. Élő szexre vevő lennék,ha budapesti.
2022. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írt már többször
2022. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
50%
Nekem,továbbra sem írt. Ettől még megvagyok,hogy egy ismeretlennel,ne levelezzek análszex témában. Még nő esetén is mérsékelten érdekel. Amennyiben,élőben a hölgy igényelné,talán vállalnám,de inkább nem.
2022. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!