Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány válasz után szokott...

Hány válasz után szokott kipipálódni ez a feladat?

Figyelt kérdés

Válasz hasznossági százalékod legalább 40% (jelenleg még nem kiértékelt)

Még új vagyok és végig futottam a kövi szintekhez való dolgokat amiket kell teljesíteni és valamit nem értek. Tegnap már adtam választ amire kaptam több szavazatot is, de azt hittem másnap lesz értékelhető de úgy néz ki keveset válaszoltam? Nem igazán szeretnék válaszokat adni, de gondoltam ha adok 1 választ akkor az elég vagy több válasz kell ahhoz? 3 vagy 4 válasz elég hozzá? Annyira nem válaszolok inkább csak kérdezek és olvasgatok :D. de jó lenne ha ez is teljesítve lenne, persze nem görcsösen. Csak érdekelne, hogy mennyi válasz után lesz teljesítve ez a dolog?



2022. máj. 5. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Nem publikusak az adatok, de biztos, hogy több kell 3-4 válasznál, mert az semmi. Nem csak az számít hogy te leírtál egy választ, hanem azt elegen értékelték. 2-4 értékelés alatt meg sem jelenik a válasz hasznossága, és az ilyen válaszokból kell többnek lennie, hogy átlagolja a rendszer. Így még megbecsülni is nehéz, hogy hány válaszra van szükséged, hiszen nem mindegy hogy milyen kérdésekre, milyen kategóriában, milyen napszakban válaszolsz, és hányan fogják látni, majd értékelni. Inkább több tucat válaszra lesz ehhez szükséged, mint alig néhányra.
2022. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dzsoki ***** válasza:
Igaza van az 1-nek. Egyébként,nem értem a problémát. Bal oldalon,felül,a felhasználói neved mellett,van egy kék mezőben,fekete szám. Arra kattintva eljutsz oda,hogy hol tartasz,mihez lett jogosultságod és milyen feltételeknek kell teljesülnie,hogy a következő szintre lépjél.
2022. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!