Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Linkelhetek magamról olyan...

Linkelhetek magamról olyan képet amin bugyiban vagyok?

Figyelt kérdés
Egy kérdést szeretnék kitenni ami fittségemről szól. Ehhez egy olyan képet küldenék be amin bugyiban vagyok. Ez szembemegy bármilyen szabállyal? Ezt nyilván előre közölném a leírásban hogy ne legyen "meglepetés".

2022. máj. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A modiknak nincs eszközük arra, hogy ellenőrizzék.
2022. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mármint mi "igen", illetve mit nem tudnak ellenőrizni?
2022. máj. 16. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi! Szembemegy a szabályzattal. Nem írtam, de nem gondoltam volna…

Az üzemeltető felel a képekért.

Ellenőriznie kellene ki vagy, mennyi idős, nem állsz-e felügyelet alatt, a kép valóban téged ábrázol stb.

2022. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a kérdés létrehozásának szabálypontjai között:

"Tilos magánszemélyek képeit linkelni, személyes adatait nyilvánosságra hozni! Nem javasoljuk azt sem, hogy saját személyes adataidat a kérdésben közzé tedd. Ha mégis így döntesz, csak saját felelősségedre teszed! "


Az azért félreértésre adhat okot, hogy a képmás is személyes adat, így a második mondat mintha ellentmondana az elsőnek (először tilos, majd áthárítja a felelősséget).

2022. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mondjuk olyat már láttam ahol a hasát, homlokát, lábát, stb. tette fel valaki képfeltöltéses linkben.

Próbáld úgy fotózni, hogy az arcod ne legyen rajta és/vagy satírozd ki előtte, tehát csak a lényeg legyen rajta. Úgy szerintem nem fogják basztatni. Legrosszabb esetben törlik a kérdést.

2022. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, az arcom nem látszana
2022. máj. 16. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A moderátorok, ha eléjük kerül a link, honnan tudhatják, hogy valóban rólad készült kép, és nem jogosulatlanul élsz vissza más képével?


┌ ✎ 4/ anonim válaszából: [Az azért félreértésre adhat okot, hogy a képmás is személyes adat, így a második mondat mintha ellentmondana az elsőnek (először tilos, majd áthárítja a felelősséget).] 2022. máj. 16. 16:11

Nincs ellentmondás.

A tiltás mások képeire, adataira vonatkozik. A „nem javasoljuk” pedig arra, hogy valaki a saját adatait közzé tegye; ha a tanács ellenére megteszi, akkor az az ő felelőssége. ┘

2022. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtan linkelhetsz, sokan szoktak. Olykor félmeztelen képek is vannak itt.
2022. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ...

Azt nem írtad, hogy fiú vagy-e, vagy lány

2022. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 lány...
2022. máj. 17. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!