Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudhatom, hogy még az...

Honnan tudhatom, hogy még az adott illető fent van-e az oldalon?

Figyelt kérdés
Régi fiókommal beszélgettünk, és kb emlékszem a felhasználó nevére, de hogyha írok is neki, akkor jelzi majd az oldal, hogy egyáltalán célba ért az üzenet?

2022. máj. 22. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem.
2022. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölte magát, akkor arról kapsz értesítést.

De ha a fiókja megvan, csak már nem használja, azt nem tudod meg. Akkor megkapja a levelet simán, mindenféle visszajelzés nélkül. Ilyenkor lehet gondolkozni, hogy nem használja a fiókját, vagy használja, olvasta, csak nem válaszol.

2022. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírja a felhasználó nevét, azzal szerintem törölt/tiltott fióknál is "elmegy" az üzenet, nem ad ki hibát. (legalábbis rémlik egy ilyen bug)


Ha tudod, hogy hova szokott írogatni, akkor esetleg a nevét ismerve a toplistán tudod nézni, hogy aktív-e még.

Azonban én is váltogatom néha a nevem. Lehet engem is keresel, nyavaja tudja. Ha ő is ilyen na, akkor a nyomára nem akadsz, csak ha direkt rá kérdezel, de mivel felhasználók nevét nem lehet kiírni..

2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs ilyen nevű felhasználó!"


Kipróbáltam amit az előző írt. Próbáltam küldeni az előző fiókomra egy üzenetet. Ezt írta ki.

Tehát ha törölte magát, azt látod.

2022. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Igen, ő megkapja értesítésben.

Ha valakit kitiltottak, vagy törölte a fiókját, akkor eleve nem tudsz neki küldeni üzenetet.

2022. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!