Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy ne legyek gyik függő?

Hogy ne legyek gyik függő?

Figyelt kérdés
Egy ideje naponta használom az oldalt de csak negatívumot tapasztaltam vele főleg, mert kérdéseim alatt (tokte normálisak de betalalnak) is bevallást néhány kretén és miattuk szóváltásba kerültem ami néha feszulte tesz. Meg nem tudok leállás valaszolassal, van néha troll kérdések azokra kényszer érzek, vagy épp valaki kipecezett és miatta toroltek válaszokat így szintet estem..meg van hogy ha fel kelek muszáj megneznem a megszokott kategóriákat így minden kérdést egyesével pedig legtöbb nem érdekel, családi kapcs, emberek, gyerekvallalas (utóbbit csak azért mert itt is van néhány ostoba kérdés) és persze ha valaszlunk kérdéshez megfelelően meg mi vagyunk a hülyék és véletlenül sem a.kerdezo...részben lehet s.kenyszerbetegsegem miatt is ocds vagyok hogy nem burok leállás és muszáj...de korábban sosem.erfekelt a gyakori de mióta ismerem stresszesebb vagyok...max csak úgy akarok itt lenni hogy figyelek kérdéseket, nem válaszolok semmire nehanugyis mások válaszolnál helyettem, meg letfontossagu kérdéseket teszek csk fel így elkerülhetetlen a stressz? Mit gondoltok? Más is volt így ezzel? Bocs a hibákért, szr.akszik a telefon..

2022. máj. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj sokat azzal, hogy hányadik vagy, hanem csak válaszolgass, értékeld mások válaszát.
2022. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már az elején az ocdre gondoltam okként, de mikor eljutottam oda, hogy le is írtad, akkor ezzel igazolva is lett a felvetésem. Keress kevésbé stresszes kényszeres rutinokat. Gyakori helyett menj fel más oldalra. Olvass valami könyvet, vagy bármi mást, ami olvasható. Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem nyitok meg olyan kérdést, ami nem érdekel. Vitákhoz meg lusta vagyok már, régen rengeteg volt, mára egybe se megyek bele
2022. máj. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy a felhasználók nagy része értelmi fogyatékos idióta. Majd jusson eszedbe vajon mennyire lehet hiteles limitált agyú barmokra hallgatni.
2022. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!