Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, hogy végre...

Mit lehet tenni, hogy végre eltűnjenek a Gyakoriról a destruktív kommentelők és normális legyen újra a színvonal?

Figyelt kérdés

Látható, hogy a 5-10-15 évvel ezelőtti Gyakoris kérdésekre normális válaszokat tudtak adni az emberek. Az utóbbi időszakban már lassan minden kérdés alatt olvasható valami romboló válasz, rossz ránézni. Legtöbbször a kérdezőnek szólnak be/kötnek belé, vagy egymással veszekednek a kommentelők módon. Tiszta "állatkert" lett az oldal.

Több különböző topicot olvasok, általános a tendencia. Régóta vagyok tag, de elment a kedvem emiatt a gyakori látogatásától.

Tervez a Gyakori szigorú moderációt, hogy az oldal újra a régi színvonalat tükrözze?



2022. jún. 10. 23:09
A kérdező szavazást indított:
engem is zavar
szigorúbb moderáció kell
jó így
romboló kommentelő vagyok
28 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Engem az zavar, hogy egyes kérdezők szabályoknak megfelelő, de mégis minden értelmet nélkülöző sorozatkérdéseket tolnak be. Lásd pl. Alaszka, buszmegállók, megyei utak.

Zavar az ezo mindenestől. Zavar a humort teljesen nélkülöző baromságok.

És még sok egyéb.

Sokat esett a színvonal.

És ebben nézetem szerint ludas a szintek bevezetése óta erősödött pontvadászat.

Olyan álkérdések szaporodnak egyre, ami kizárt, hogy érdekelje a kérdezőt. Pl. Gyöngyösön mennyi már nem is tudom milyen típusú autó van.

Darabra, fajtára, kiadás évére bont. Te el tudod hinni, hogy ezen töpreng bárki? Én nem.

2022. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Ja megfigyeled a valós, normális kérdésekre nem indul pusztítás. A sok agyhalott, kitalált kérdésre meg oly mindegy, úgysem érdekli a kérdezőt.
2022. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

"szigorú moderáció"

Biztos bennem van a hiba és rosszul látom, de mostanában már a szabálysértő kérdéseket sem úgy törlik.

drogozással kapcsolatos segítségkérések:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

önbántalmazással kapcsolatos segítségkérés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Látták, mert át lettek pakolva másik kategóriába. De ha egyszer valamelyik troll vagy idióta válasz miatt belehal valamelyik hülye a megfogadott tanácsba, és kiderül hogy itt kapta a tippeket, [...]

2022. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Mar ígyis épp elég szabály van.. még olyan kérdést se tudok feltenni amit tenleg tudni szeretnék mert sérti a szabályzatot..

Bezzeg más feltehet hasonló kérdést, azt nem törlik..

2022. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Kevesebb troll,kevesebb beteges vagy morbid kérdés,kevesebb rtardált kérdés,kevesebb elmebajos/agyhalott kérdés.

Talán ez segíthet.

2022. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem a gyakori hibája, az emberek barmultak el.

Régebben sokkal lazább volt itt a moderálás, épp a minap tévedtem egy kb. 10 éves kérdéshez, olyan cifra káromkodások voltak ott, hogy ma már azonnal tiltanák érte az illetőt.

Az egész világot nem lehet megváltoztatni, ha mindenkit kimoderálnak, akkor minek az oldal?

Épp az a baj, hogy ha az ember őszintén válaszol, rögtön kitiltják, csak a negédes hazudozók maradhatnak.

2022. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
Szerintem abszolút egy szinten vannak a válaszok a kérdésekkel.
2022. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#: 👍👍👍
2022. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#2-nek ment azcelőző
2022. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ennek az oldalnak annyi.
2022. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!