Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől függ, hogy hány százalék...

Mitől függ, hogy hány százalékos válaszoló vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 100%-os voltam. Ma írtam egy választ és akkor láttam már csak 95%-os vagyok.
2010. szept. 20. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ, hogy ki hogyan értékeli a válaszaidat.

Valószínűleg leértékeltek:) Tudod, a válaszok mellett van 3 kezecske: zöld, szürke, piros:)

2010. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Par embernek nem tetszett, amit irtal, es lepontoztak. (a hozzaszolasod alatt vannak a le- es felforditott huvelykujjak :)))

Szerintem ne aggodj amiatt, hogy hany szazalekos vagy. ONMAGAD ertekeinek feleljenek meg a valaszaid, ONMAGAD velemenyet kepviseld, az esetlegesen varhato jopontokert nem erdemes nyalizni vagy hazudni. A hozzaszolas nevtelen, tehat csak sajatmagadnak hazudsz, ha egy kerdesre mas valaszt adsz, mint amit valojaban gondolsz.

Ne aggodj, en szeretlek majd akkor is, ha esetleg 15%-os lennel egy napon (fogalmam sincs ki vagy, de mint forumtarsat-valaszolo tarsat tisztellek) - legfeljebb neked mas lesz valamirol a velemenyed, mint nekem. Es akkor mi van? Jol elbeszelgetunk, es nem szamit, hogy hany szazalek...

Peace :)

2010. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Hja, es neha elofordul, hogy eretlenek csak azert lepontoznak valakit, mert nehogy mar neked tobb szazalekod legyen, mint neki. De ez tenyleg nem fontos, hidd el.

Az ujonan regisztraltak mind 100%-osak, kesobb mindenki "beall" valamilyen szintre. Egyszer vitaba szalltam egy kerdesnel, egeszen pontosan egy linket masoltam be, megcafolando a kerdesnel uralkodo velemenyeket. Nnnna, azert az egy linkert lettem 36%-os egy darabig, de egyetlen percig sem zavart a dolog, nem szamit, ettol meg en vagyok en, ez a velemenyem, ilyen az egyenisegem, es nem szamit, masok hany szazalekra pontoznak le vagy fel.

Szoval nyugi :)))

2010. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lepontoz az, aki nem ért veled egyet! Velem is előfordult!
2010. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

nekem is furcsa, mert pár válaszomnál látom, hogy:


Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik


ám érdekes módon inkább lefelé megy a százalékom...:)


annyira nem izgat, mert nem leszek sem okosabb, sem hülyébb a %-tól, mint ami vagyok, de a százalékszámítás menete engem is érdekelne. :D

2010. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

08:54-es vagyok, én is láttam, hogy egy kérdésre írt válaszomnál ki volt írva, hogy 100%-os, de a százalékaim lefelé mennek... :(

Én mindenkit felpontozok, még téged is! :)

2010. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a politikaai es a vallasi rovatokban nem kene lehetove tenni a pontozast. Az ok: mivel ezekben a rovatokban nem a valasz "hasznossaga", hanem egyeni nezetek alapjan pontoznak, ez inkabb kozvelemenykutatasnak felel meg, nem ertekelesnek. Mar tobbszor lattam nagyon ertelmes valaszokat 30-40 pontos resztvevoktol. Viszont ezeknek a fontos embereknek elmegy a kedve a reszt veteltol, ha ilyen reakciokat kapnak.
2010. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
67%
Akkor én mit szóljak? XD
2010. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem az a fontos, hogy ki ért egyet, ki nem.

Lényeges, hogy őszinte válaszokat adjak, a legjobb tudásom szerint.

2010. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!