Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan, hogy a GYAKORIKÉRDÉ...

Van olyan, hogy a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU töröl néhány kérdést és vele együtt a válaszokat is?

Figyelt kérdés
A napokban többször láttam Opitz Barbi videójáról kérdéseket és válaszokat. El akartam olvasni, de nem találom. Lehetséges, hogy az oldal töröl neki nem tetsző kérdéseket?

2022. júl. 12. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy van, ha valami szabályba ütközik és jelentik a kérdést akkor törlik.
2022. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván, azért van moderátora az oldalnak. Törlik ami trágár, provokatív, törvénybe ütköző tartalmú, vagy kérés, hirdetés, stb.

Persze kérdés, hogy mit értünk "neki nem tetsző" alatt. Az, ami tényleg szabályszegő, vagy az ami azért kerül törlésre, mert érzékeny téma, és túl sok felhasználó bejelenti...

2022. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Benne van a szabályzatban is, amit elfogadtál a regisztráció során. Nem árt ezeket elolvasni, mert ha fogalmad sincs mit lehet egy oldalon csinálni, téged is törölhetnek vagy tilthatnak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

"A fenti szabályok bármelyikének megszegése okot adhat a kérdéses tartalom eltávolítására, a szabályokat megsértő Felhasználó felfüggesztésére vagy törlésére."

2022. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat törölnek.
2022. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen és elvesznek a válaszok is ez egyértelmű, de ha szabályellenes akkor ezeket törölni kell.
2022. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egy rakatot törölnek, kategóriafüggő hogy aráynaiban mennyit.
2022. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Frappánsan kielégítőek... Engem nem fognak törölni, mert távol áll tőlem minden ami trágár, provokatív vagy törvénybe ütköző... itt is a válaszokra voltam inkább kíváncsi. Az egyik alatt 7 válasz is volt s mire megnéztem volna, már nem találtam....Akkor ezek szerint egy darabig engedik....míg valaki be nem jelenti gondolom...
2022. júl. 13. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos így van
2022. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről, amelyik kérdést törölték, ott egymás utáni a kuncsorgás ment csak a videó után érdemi válaszok nélkül.
2022. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9#

Valóban...A napokban mégis láttam a videót, meg néhány választ... gondolom azóta azt is törölték....

2022. júl. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!