Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakorikérdésekről hogyan...

Gyakorikérdésekről hogyan tudom törölni a saját kérdésemet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 15:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem tudod.
2022. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
írsz emailt a moderátoroknak és ha úgy itélik meg törlik. Nekem már törölték így kérdésemet, válaszomat.
2022. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A főoldal legalján van “GYIK”. Ott eszt írják:


“Törölhetem-e az általam feltett kérdéseket?


A Saját kérdéseid listából a kérdést eltávolíthatod a kérdés sorának végén található X ikon megnyomásával, ha már nem szeretnéd nyomon követni a rá érkezett válaszokat. Ezzel a kategórialistákból nem tűnik el a kérdés, de a saját kérdéseid közül igen.”

2022. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as, ez csak a figyelt kérdéseid közül törli. Az "internetről" nem törli.


2-es, köszi, írok nekik.

2022. aug. 21. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs lehetőség törölni, hiszen attól, hogy Te feltettél egy kérdést, és már nem érdekel, az a kérdés, és az arra adott válaszok, még bárki másnak is hasznosak lehetnek, nemcsak annak, aki feltette, ráadásul minden kérdés anonim. Pont ez (is) az oldal lényege.


Ettől még meg lehet próbálni írni egy emailt a moderátornak, de feltételezem, utólagosan, a fentiekre tekintettel csak alaposabb indok esetén törölnek, pl. véletlenül személyes adatot írtál le magadról a kérdésben. Tehát a "megbántam", "nem így gondoltam", stb. nem.

2022. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos mint írták esetleg van lehetőséged e-mailt írni a moderátoroknak ami után esetleg törlik, de velem volt már olyan hogy egy válaszomat azután törölték miután egy másik a kérdéshez írt válaszomban azt kértem, hogy töröljék azt a válaszomat. Lehet hogy csak egyedi eset volt, meg pont összevesztem valakivel az adott kérdés alatt akinek a válaszait közben törölték a neki küldött válaszom meg ott maradt kontextus nélkül azután panaszkodtam, hogy szerintem ez így nem oké, de lehet hogy enélkül is törölték volna azt a válaszomat.
2022. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Siker?
2022. aug. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!