Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudom megnézni, hogy én...

Hol tudom megnézni, hogy én magam hány pipás válaszoló vagyok?

Figyelt kérdés

Remélem érthető...:D Szóval vannak ezek a kis zöld pipák minden válaszoló mellett, pl. 2 és fél pipa, 3 pipa, 4 pipa stb. Ez gondolom azt mutatja, hogy a többiek milyen hasznosságúra értékelik az adott ember válaszait, minél több zöld kezét kap valaki, annál magasabb lesz a pipa száma. Ugye ezt jól gondolom egyáltalán?

De saját magam pipa számát hol tudom megnézni?


2022. okt. 1. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

baloldalon fent menü / toplistás helyezéseid, ott nézd meg a százalékokat.

A százalékokból meg úgy lesz pipa, hogy 10%-onként kapsz 1 fél pipát.

2022. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bal menüsáv: toplistás helyezéseid. Az adott kategóriában elért "Válasz százalék*" oszlop értéke van pipákként megjelenítve. 5 pipa ikon van, melyeknek van félig betöltött verziója is, így összesen 10 különböző pipaállapot van. A 100%-nyi értékelés ezzel arányosan úgy jön ki, hogy minden 10%-nyi hasznosság után egy újabb fél pipát kapsz. Ezt megnézni még nem tudod, csak számolni.

Megnézni úgy lehet, hogy megnyitod a saját válaszodat egy olyan böngészőablakban, amiben nem vagy bejelentkezve (mivel belépve nem fogja megmutatni). Pl. egy megválaszolt kérdésen: jobb klikk/megnyitás privát módban - ha tud ilyet a böngésződ.

2022. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm nektek! 83%-on vagyok, akkor az 4 pipa igaz? Viszont akkor nem értem, láttam már egyszer-egyszer 5 pipás válaszolókat is. De akkor ahhoz 100% hasznosság kell, nem? Az meg hogy kiviteezhető? Olyan nincs, hogy valakinek soha egyetlen válasza sincs lepontozva.
2022. okt. 1. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

10%-onként fél pipa ahogy írták.

Tehát te 4.5 pipa vagy.

A teljes öt pipa pedig 90-100% között van.

2022. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nem értem, nekem nem így jön ki. Na nem mintha annyira egetrengetően fontos lenne, de most bosszant :D

Szóval

10%-tól fél pipa

20%-tól 1 pipa

30%-tól másfél pipa

40%-tól 2 pipa

50%-tól 2 és fél pipa

60%-tól 3 pipa

70%-tól 3 és fél pipa

80%-tól 4 pipa

90%-tól 4 és fél pipa

100% 5 pipa


Hol a hiba? :D

2022. okt. 1. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

90 - 95% = 4,5 pipa

95++ % = 5 pipa

2022. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A hiba ott van, hogy nem nullától hanem 10%-tól kezdted :D


Szóval most kezd újra, de úgy, hogy

0-10% fél pipa

10-20% egy pipa

...

2022. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt megnézhető, hogy hány százalék milyen kör- és pipa színezéssel jár: [link]


Nem tudom, arra figyeltél-e a 2-es válaszban, hogy „kategóriánként”? Tehát ha egyes kategóriákban eltérő félkörig tart a válasz százalékod jelölése, akkor az adott kategóriákban adott válaszaidnál eltérő számú sötétített zöld félkör és benne fehér félpipa jelenik meg. Ha olyan kategóriában válaszolsz, ahol még nincs megállapított válaszadási százalékod, ott egyáltalán nem jelennek meg a körök.

Ha a 2-es válasznak megfelelően megnézed a százalékaid a toplistádban, lehet olyan kategória is, amelyikben van ugyan megállapított válasz százalékod, de nincs a listában, mert az utóbbi 30 napban nincs 0-tól eltérő pontösszeged.

2022. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!