Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a Gyakorin mit jelent az...

Itt a Gyakorin mit jelent az öt zöld pipa a valaszoló neve mellett?

Figyelt kérdés
Azt hittem, a besorolást vagy statisztikát, de nekem pl 4 zöld pipám van, holott 5-ös kategóriában vagyok.

2022. okt. 25. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy a válaszadó mennyi %-ban ad hasznos válaszokat. Ha teljesen zöld mind az 5 karika, akkor 90+ %-ban hasznos válaszokat ad.
2022. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Úgy általában a válaszok hasznosságát az adott témában 1től 5ig skálán.
2022. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válasz "hasznossága": a leghülyébb elnevezés a világon, de sajnos a Gyakori ezt használja. Hiába valóban hasznos a válasz, a kérdésről szól, bővíti a kárdező látószögét stb, ha valakinek nem tetszik, mert pl nem is érti a kérdés vagy válasz valós tartalmát, egyből elutasítja. Nyilvan nincs itt a világ vége akkor sem.

Ami már világos, köszönöm: tehát témakörönként ad "zöld pipát" a rendszer, ill. a személyes besorolás leginkább csak jogokat ad pl kérdéseket feltenni, valaszolni bizonyos gyakorisaggal stb.

2022. okt. 25. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

#3

Az még arra vonatkozhat esetleg, hogy az itteni felhasználók körében reprezentatív legyen a "hasznosság". Most ha 10 ember nem is ért egyet, de másik 40 meg igen és pontoznak, akkor is jó átlag jöhet ki. Pláne, hogy vannak akiknek 30% ban számít bele a "szavazata". Ezek lehetnek olyanok is, akik mindenre végig nyomják a pirosat, meg olyanok is, akik mindenen értetlenkednek, kötekednek. De így ugye a súlyosság is más.


Ha meg mindenki lefele pontoz akkor meg fenn áll az esély, hogy nem másik 100 ember hülye, hanem csak egy.

2022. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Régen százalékok jelezték a válaszadó hasznosságát, szerintem az jobb volt, a követhetőség szempontjából is.
2022. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy kategóriánként változik, mármint azt mutatja ami az adott kategóriában vagy összesítve.

Tehát lehet hogy egyik kategóriában 5 csillagosnak mutat a másikban pedig csak 4-nek.

2022. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!