Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Használnátok ezt az oldalt,...

Használnátok ezt az oldalt, hogyha tilos lenne olyan jelzőket használni valakire, mint "nyomorék, selejt, lúzer, genetikai hulladék, dagadék és stb"?

Figyelt kérdés
Bannolás járna, ha valaki ilyen jelzőket mondana a másikra.
2022. okt. 26. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Nem, sértené a véleményszabadságomat
Igen, tisztelni kell az embereket
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Már most se lehet. Csak nem bannolnak érte egyből.
2022. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Eddig sem használtam ilyen kifejezéseket, ennél értelmesebbnek tartom magam
2022. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem sértés-bántás szándékával odaszúrt személyeskedő töltelékszó ami nélkül is valid lenne egy válasz, nincs gond egyik jelzővel sem. Nem végletekben kell gondolkodni. Igenis korlátozzák a "véleményszabadságodat" (a véleményed szabad, csak tartsd meg magadnak) ahol kell, de egy megfelelően elhelyezett és odaillő indulatszót ne vigyen el a moderálás, sem a túltolt PC. Ha valaki hülyeséget kérdez, akkor ki lehessen mondani hogy hülyeség, a dagadt ember dagadt, a cigány pedig cigány anélkül, hogy tételes szavakért járna a ban - mert ennek semmi értelme, főleg kontextusból kiragadni dolgokat. De egy jelzős cigányos szerkezetnek ne legyen helye.


Ezeket figyelembe véve ez az oldal most is kellően moderált és nincsenek durva kilengések a végletek felé. Arról pedig mindenkinek lesz majd egy jó sztorija, hogy miért nincs igazam, mert bezzeg ezt törölték, és bezzeg azt azóta sem.

2022. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én próbálok értelmes kérdéseket feltenni, mert van mikor annyira kivagyok az élettől, hogy barátaim se tudnak segíteni. Semmi rosszat nem írok, túl őszinte is vagyok és néha megkapom ezeket a jelzőket, jelentem őket, szarnak rá. Bezzeg, ha indulatosan válaszolok egy válaszra, mert bántó volt azt bezzeg törlik. A túltolt pc szerintem ezeknek a tünetei.
2022. okt. 26. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"Én próbálok értelmes kérdéseket feltenni"


Ezek szerint nem sikerült.

2022. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a moderátoroknak nincs arra kapacitásuk, hogy minden kérdésnél minden választ átnézzenek, ezért találhatsz ilyeneket az oldalon. Ha jelentjük az ilyen válaszokat akkor törölni szokták.
2022. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Most is azonnal bannolnak érte, pedig sajnos a gyakorizók jelentős részére nemigen lehet más szavakat használni.
2022. okt. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy sem szoktam ilyesmiket írni, szóval nem oszt vagy szoroz számomra a dolog.
2022. okt. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Értelmes ember amúgy se használ ilyen szavakat másokra. Én se szoktam. Egyedül a lúzert használtam már, de azt is leginkább magamra (önkritika). :D
2022. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!