Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van arra lehetőség, hogy egy...

Van arra lehetőség, hogy egy konkrét kulcsszóval történő visszaéléseket korlátozni lehessen ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Gyakran találom meg kulcsszóként az LMBTQP-t egyes kérdéseknél, tipikusan olyan kontextusban, ahol az LMBTQ embereket igyekeznek összemosni a pedofílokkal. Nálam egy egyszerű Google keresés a kulcsszóra az első pozíciókban hozza a GYIK oldalát olyanokkal, mint a kurucinfó. Függetlenül attól, erről kinek mi a véleménye azokról a honlapokról, szerintem ez az oldal elsősorban más céllal jöhetett létre. Ez a szabályzatból is egyértelműen látszik.

Van arra lehetőség, hogy az enlített jelenség visszaszoruljon? Függetlenül attól, hogy kinek mi a véleménye az LMBTQ közösségről. Én, mint hétköznapi felhasználó tehetek ellene? A szólásszabadság keretein belül el kell fogadnom ennek a jelenségnek a létezését?



2022. nov. 5. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Írj e-mailt az oldal kapcsolattartási címére, és hátha letiltják a kulcsszó használatát. A Politika kategória egyik aktív trollja provokál ezzel, ugyanolyan jelenség mint a "Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr"-azás, az országokkal való végigkérdezés (Szlovákia, Jamaika, Izland stb.), és még van 1-2 ilyen kiirthatatlan húzás.

Rendszeresen tiltani szokták, de a már kiírt kérdések és kulcsszavak nem törlődnek vissza, és a tiltási rendszer annyira elavult és hatástalan, hogy azonnal visszajönnek a tiltás után és ugyanúgy folytatják.

Soha nem fog eltűnni, a provokáció pedig pörgeti a statisztikai adatokat, amiből bevétele van az oldalnak, így ilyen dolgokhoz eleve nem fognak drasztikus nyúlni.

2022. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 steven95 ***** válasza:
56%

Ezt nem is lehet tiltani. Ahogy tiltunk valamit megjelenik a változata amit nem tiltunk. buz*, f.sz, ni,,a, ...

Egyébként meg P a pánszexuálist jelentheti.

Mostanában az PN is megjelent.. azt se tudom mire akarják érteni (necrophilia??) :D

Hadd örömködjék ki magukat ebben, én melegként nem foglalkoztam ennyit a betűszóval.. XD

2022. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

Ez a tipikus példája a túlérzékenységnek.

Sőt!

A szólásszabadság nevében akarod a szólásszabadságot korlátozni!

Gondolkodj már.

Ha neked ez nem tetszik, akkor jön a következő, hoyg a kiskityákat egy lapon említik a cicákkal, ami neki nagyon kellemetlen.

Aztán a harmadik, hogy a Ferencvásosra rákeresve hogyhogy az Újpest is előkerül! Skandallum!

És a többi, és a többi.

Ne legyetél már ennyire gyerekes.

2022. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

"P a pánszexuálist jelentheti."

Nem úgy használják, sőt nem is használják a mozaikszóban pont azért, hogy még véletlenül se utaljon semmilyen más "P" betűre. Aki "LMBTQP"-zik, egyértelműen a pedofíliával való összemosás a provokációja célja, amire amúgy külön propaganda is épült, hogy véletlenül se gondolj másra és ezzel mossák az agyat.

2022. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 steven95 ***** válasza:
3%
De nagyon nem tetszett amit írtam. Tisztában vagyok vele mire használják, aki erre használja. Attól még nem tudod betiltani. Mostantól az M jelentse a megrontót. Betiltjuk akkor ?? Kétlem :D Nem az alapján kéne szavakat tiltogatni, hogy más mire használja. Én nem csípem a woke ezen irányát.
2022. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen az, amikor egy túlérzékeny idióta hatalmat kap.

Még ha csak olyan kicsit is, hogy piros gomb vagy zöld gomb.

Valaki mást mer gondolni egy kérdésről mint ő, és egyből, ész nélkül, görcsösen ráragad a pirosra.

Hogy mérlegelje az érveket? Vagy egyáltalán csak megpróbálja megérteni, mit mond a másik?

Ugyan már!

Hiszen neki jogai vannak!

És a jog - szerinte - azt jelenti, hogy igaza van!

Vesszen a másik!

Tiltsuk be!

Tiltsuk be a másikat!

Tiltsunk be mindent és midenkit, aki nem pont azt gondolja, amit mi!

Ez lenne a szólásszabadság, LMBTQPXY-ok?!

2022. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 steven95 ***** válasza:
0%
#6 félreértés ne essék, nem vagyok veled. :)
2022. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy velem?

Focizunk?

Kit érdekel, kivel vagy mivel vagy?

Egyáltalán, ki szólt hozzád?

Ja, és itt egy szmájli, mert különben megsérül az érzékeny kis lelked: :)

2022. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 steven95 ***** válasza:
0%
#8 bár nyelvtanilag téged szólítottalak meg a infó a többségnek szólt. De jó. Grammatikailag is kifigurázol mert ez a fricska okozza az egyetlen örömöd. písz tesa
2022. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

"Én, mint hétköznapi felhasználó tehetek ellene?"

Ne mosogass kézzel!


"A szólásszabadság keretein belül el kell fogadnom ennek a jelenségnek a létezését?"

Először azt kellene tisztázni hogy létezik-e a jelenség, vagy csak nálad csapta ki... akarom mondani verte ki... szóval oldott le a biztosíték.

2022. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!