Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A szexuális tartalmú vicceket...

A szexuális tartalmú vicceket hova helyezzem el?

Figyelt kérdés
Mert attól tartok a szexualitás kategóriából azért törölnék mert vicc, a humor kategóriából meg azért, mert szexuális tartalmú...

2022. nov. 8. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Szexualitás
Humor
Egyéb-egyéb
Valahová máshová az oldalon belül
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Jó kérdés. Én a sehovára szavaznék, mert ez kérdezősködős oldal, nem viccmesélős. Mit lehet írni egy bármilyen vicc alá?

Tudom, sok dolog megmarad, ami elvileg nem lehetne…

2022. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne írd ki, ez egy problémamegoldó/tanácsadó kérdés-válasz oldal és nem viccfelület (hiába van Humor kategória, ami a Lomtár másik neve - ide száműzik az épphogy nem törölt kérdéseket).
2022. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Édesanyád határidőnaplójába.

Ez nem a facebook.

2022. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Szexuálitás kategóriában nincs helye humornak. Mivel a humor meg nem 18+ kategoria, itt nincs helye szexualitásnak. Kivel egyéb vegyes kategória nincs, ezért sehova. Adnék egy zsepit, hogy legyen mivel letörölni a könnyeid, hogy nem írhatsz ki ilyen vicceket. De javaslom keress facebook humor csoportokat. Ott vevők mindenre.

Ha feket humor csoportot keresel ott mehetnek a morbid viccek is, mert itt annak sincs helye.

2022. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha akár egyszer is lehetne olvasni bármi humorosat a humor kategóriában, akkor mondanám, hogy oda. De szekunder szégyenérzetem van minden egyes alkalommal, amikor az el nem tudom képzelni, mi alapján humorosnak talált, végtelenül cringe gagyikat olvasom.
2022. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Oda, ahol a legjobban fáj.
2022. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ahova szeretnéd, ha kell a moderátorok úgyis törlik.
2022. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexualítás részlegen elfér a sok egyéb között, bár ha egyszer nem kérdés... akkor papíron meg itt sem férne el.
2022. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha írsz a moderátoroknak és megkérdezed tőlük.
2022. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!