Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik a jelenleg is legaktíva...

Melyik a jelenleg is legaktívabb kerdes itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy van e olyan kérdés ahol kb minden órában jön e válasz (és ugyanannál a kérdésnél?)

2022. nov. 19. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg nincs ilyen.

Ez aktívan fenntartott, de nem ajánlott írni alá, mert törléskor az összes kapott pontszámot le fogja vonni a rendszer és kb. soha nem fogsz szintet lépni onnan, ahová leesel ha törlik a válaszaid több tíz százalékát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__106677..

2022. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a "Tudnátok segíteni?" vagy a "Mit tegyek" kérdések adják a többséget.
2022. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Puzsér Norbertes kérdezőre/válaszolóra szavaznék, rendkívül aktív minden tekintetben, az úgynevezett elmebeteg. Kérdésed tekintetében pedig bármi lehet, kifejezetten ajánlom a politika és a szexualitás kategóriákat.
2022. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a 17k-sat lassan beéri, bár írni bele téynleg nem érdemes, ha törlik akkor repül minden pont.
2022. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

1,4-es, ezt a kérdést nem törölték?

Még kérdés is lett kiírva, hogy miért törölték

2022. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy másik (17 ezer kommentes) volt, pár hónap után törölték, pedig az alatt legalább beszélgettek is. Itt csak szavakat spamelnek egymás után.
2022. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!