Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok az olyan felhasz...

Mit gondoltok az olyan felhasználókról, akik ha vitába keverednek valakivel, és egy másik kommentelő az illető pártjára áll, akkor kapásból arra gyanakszanak, hogy a védő kommentelő igazából ugyanaz a személy más regről?

Figyelt kérdés

Velem már háromszor is megesett.

Egyszer egy kommentelőt védtem be, és erre akitől védtem, az beszólt nekem, hogy jaj, azt hiszem nem jött rá, hogy ugyanaz a személy vagyok más bejelentkezésről?

Máskor a kérdező keveredett vitába valakivel, és én megvédtem a kérdező álláspontját. Ekkor is kaptam a gyanúsítást, hogy tuti, hogy én is a kérdező vagyok.

A harmadik esetben én voltam a kérdező, és vitázni kezdtem valakivel. És egy kommentelő a pártomat fogta. És meglepő, de a jelek szerint ez volt az első kommentje a regisztrációja óta, legalábbis a neve mellett még semennyi zöld pipa nem volt. Ahogy azt sejthető, a vitázó fél kapásból azt hitte, hogy nicket hamisítottam, hogy magamat védjem, meggyőzni nem lehetett arról, hogy téved.

De miért jó kapásból erre gondolni, hogy többszörös regről van szó? Egyeseknek ennyire nehéz elfogadni a tényt, hogy a vitafélen kívül más is képviselheti ugyanazt az álláspontot?

Arról nem is beszélve, hogy a többszörös regért, ha rájönnek a moderátorok, azonnali és végleges kitiltás jár. Tehát elég hülye az, aki egy magát pártoló kamukomment miatt ezt megkockáztatja.



2022. nov. 27. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Élet nagy problémái 🙆‍♂️
2022. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga. Olyan is van, amikor a kérdező elfelejt profilt váltani. Az vicces tud lenni.
2022. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem gondolok. Ha egy kérdés alatt elkezdenek vitázni, törlöm a megválaszoltak/saját kérdések közül.

Ez a része már egyáltalán nem érdekel.

2022. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2: Igen, például Balu, a munkaügyis, alapítványi iskolás troll. De nála elég egyértelműen felismerhető, hogy ugyanazon személy pötyögi a dolgokat. És mivel ő troll, őt nem érdekli, ha milliomodszorra is kitiltják.

De az általam vázolt, illetve példázott esetben arról van szó, hogy pusztán azért gyanúsítanak meg egy kommentelőt nickhamisítással, mert hogy ő is a kérdező (vagy egy másik kommentelő) álláspontján van.

2022. nov. 27. 10:44
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy kis lájtos paranoid viselkedészavar.
2022. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Mit gondoltok az olyan felhasználókról, akik ha vitába keverednek valakivel, és egy másik kommentelő az illető pártjára áll, akkor jönnek a GYIK kategóriába hisztizni meg nyafogni?
2022. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
#6 Viccesek 😅
2022. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmi extra, sok a fogyi ember az oldalon, aztán páran már kapásból mögöttes szándékot sejtenek. Ennyi, nincs benne semmi különös. Mag vannak, akik így próbálják nyugtatni magukat, hogy minél kevesebben vannak ellentétes véleményen, mint az övék.
2022. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem is értem, hogy mások miért szolgálják ki az említett fogyatékosok igényeit.
2022. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, sajnos néha nem alaptalan, bár legalább azokból szoktak lenni a legviccesebb bukások mikor egyszer elfelejti melyik profilról kommentel aztán bumm :D
2022. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!