Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy feltesznek...

Miért van az, hogy feltesznek itt egy kérdést, válaszolnak is rá sokan és a végén kiderül, hogy nem is az a kérdés?

Figyelt kérdés
Az egyik rovatban volt egy kérdés,amire érkeztek is válaszok,majd a kérdező teljesen elkanyarodott a kérdéstől és már nem is a kérdésére érkezett válasz érdekelte,hanem vagdalkozott,hogy a férje mit mondott a gyermeke anyjáról.Ezt én nem értem,mert akkor miért nem lehet feltenni egy újabb kérdést?
2008. dec. 26. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
99%
Nos valószínűleg nem azt írták,amit olvasni szeretett volna,és leszállt a "lila köd"
2008. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Sok ilyen dolog előfordul itt.

Attól is függ hogyan teszik fel a kérést. A kedvencem mikor vki megkérdezi, hogy megalzó-e nőknek az orális szex. Mindenki jaaaaaaaj, persze, fuj fuj fuj.

Másik kérdés: nők szokták-e a párjukat orálisan kielégíteni? Válaszok: persze, természetesen, hogyne, én le is nyelem stb.

Na akkor hogy is van ez?

2008. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Utolsónak: valószínűleg nem ugyanazok írtak.

Bár az igaz, hogy a kérdéssel elég jól lehet irányítani a válaszokat.

2008. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!