Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyha elküldök egy üzenetet...

Hogyha elküldök egy üzenetet valakinek és még az előtt törlöm ki még mielőtt az illető meglátná akkor is megfogja kapni az üzenetet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy valaki felidegesített és csúnyát írtam neki. De utána megbántam, elgondolkodtam rajta, hogy a rosszindulatú embereknek hiába szólok be ettől még ugyanúgy csak a szart fogják kavarni. Itt az adminoknak kéne fellépniük a valóban troll, rosszindulatú felhasználokkal szemben de ezt sajnos nem nagyon teszik meg. Mikor kitöröltem az üzenetet akkor nem írt vissza rá semmit és nem kaptam figyelmeztetést sem a trágárkodásra tehát esélyes, hogy nem kapta meg?

2022. dec. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal megkapja.

De lehet hogy már régen tiltott, és azért nem reagál. Ilyenkor is el tudod küldeni neki, te nem tudsz arról hogy letiltott-e. Ő meg nem tud arról hogy írtál neki, mert automatikusan olvasás nélkül a kukába kerül a leveled. Tehát meg sem kapja.

2022. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik rendszerbe nincs implementálva az összes résztvevőnél való törlés, ott az elküldés után minden résztvevőnek egy saját másolata jön létre az üzenetekből, és a saját példányod törlése nem lesz semmilyen hatással a másik fél meglévő üzeneteire. Ez az oldal is így működik, kivéve az első hozzászólásban írt esetet.

A privát üzenet tartalmáról nem fogsz semmit kapni, arra a moderátorok nem látnak rá, hiszen privát.

2022. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem válaszolt, nem jelenti, hogy nem olvasta el. Én sem válaszolok sértő üzenetre, nem érdemli, hogy szóba álljak vele. Ráadásul, hadd legyen bizonytalan abban, hogy megkaptam-e, elolvastam-e; ne tudjon biztosan örülni annak, hogy célt ért.
2022. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!