Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján szoktatok kattintan...

Mi alapján szoktatok kattintani itt a privát üzenet küldésre? (Nők válasza érdekelne leginkább)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nagyon kevesen írnak rám. Hetente 1-2 ember ha ír. Ennyire érdektelen válaszokat írok?


Mi kell ahhoz, hogy egy nő itt rád írjon? Srácok? Adjatok tanácsot!


2023. jan. 8. 23:51
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
93%
Itt még szerintem azok a pasik se kapnak akik népszerűek vagy tényleg jó választ írnak. A nők nem írogatnak férfiakra egyszerűen nem kell nekik, mert van napi 15 levél amit kapnak.
2023. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
88%
Én nőként sose küldök privát üzit senkinek akármilyen érdekes a válasza. Viszont a legkevésbé érdekes válaszaimra is kapok rendszerint 2-3 privatot különböző pasiktol
2023. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

"Srácok? Adjatok tanácsot!"


A legtöbben szimplán nem ismerkedni akarnak.

2023. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
89%
Én férfiként 6 nőtől kaptam itt. 3 a nagy szexuális teljesítmény reményében írt és mindhárom kapcsolatban levő, 3 szexcsetelni akart amiben nekem nagy élvezet nincs.
2023. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként még sosem írtam senkinek, írhatsz te akármilyen választ. Elég nekem az, amit a pasik írnak még a legkevésbé érdekfeszítő válaszaimra is.
2023. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
96%
Egyszer fordult elő, hogy én írtam rá férfira. Tetszett a sztorija, egyedi volt és kíváncsi voltam többre.
2023. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer sem, ha valamit akarok kérdezni egy válaszolótól megkérdezem itt a fórumon.
2023. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Ritkán írok privátot. Mindig az az oka, hogy amit válaszolnék a nyílt fórumon, arra az ostoba kisfiúk sértően reagálnának. Inkább magánban mondom el. Néha kérdezek is, ugyanezért. Évente tíznél nemigen több az ilyen eset, és a java része sok levélváltással folytatódik. Volt olyan is, ami évekig tartott, talán még nincs vége ma sem, csak szünet van.

A nekem írt levelek legnagyobb része 3-5 szó, lánynak hisznek, és primitív ismerkedés, semmi több. Általában nem válaszolok, néha játszom a másik féllel, és mindig elérem, hogy feladja.

Talán ötször kaptam lánytól, nőtől magánt, legbüszkébb arra a 17 éves lányéra vagyok, aki ennyit írt: Beléd szerettem. (Sok éve válaszoltam egy kérdésre: Hogyan kell jól szopni?)

2023. jan. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam privát üzenetet küldeni.


Ha kapok privit, válaszolok, illetve már abban is meggondolom magamat, mert egyre gyakrabban előfordul, hogy a másik fél privát megnyilvánulása minősíthetetlen, vagy ha mégis hosszabb levelezésbe fordul a dolog, az illető egyszer csak hirtelen köddé válik, és még csak annyit se mond, "köszönöm".


N/47

2023. jan. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktam privátot küldeni.


Egyszer gondolkodtam, hogy írok valaki válaszára, és nem a kérdés alatt kérdezek hanem privátban. De akkor épp nem lett volna időm cseverészni, később meg elmaradt. De ez is egyedi eset lett volna, meg amúgy is...ez az egyedi eset-privátom is egy meleg pasinak ment volna :)

2023. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!