Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tovább, ha megszünik...

Hogyan tovább, ha megszünik az ide regisztrált E-mail címemet,? de viszont szeretnék itt maradni a gyakorin!

Figyelt kérdés
Kaptam levelet a Citromailtől, hogy fizetős lesz a Citromail, én nem fogok előfizetni, tehát megszünik..

2023. febr. 7. 05:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. Semmi gond. Csinálsz egy gmail-os fiókot. És oda átviszed a regisztrációdat. Fél perc az egész ha már kész a gmail fiók. Csak a beállításoknál átírod az e-mail címedet itt az oldalon. Majd ráklikkelsz a kiküldött e-mailra.
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Okés fiúk , kösziszépen!
2023. febr. 7. 16:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es, mihez kell kattintani?
2023. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Öhömm-öhömm, bocsi, de én lány vagyok, a 11. :)
2023. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13: arra gondolt, hogy ha ez scam, akkor rá akarnak venni a csalók, hogy fizess nekik. Ahhoz pedig szoktak linket is küldeni, hogy hol tudsz fizetni, vagy milyen adathalász oldalra regisztrálj be.


Még így is hoax-ra hasonlító az egész, mert egy fizetős e-mail fiók (ami ráadásul nem is ad extra előnyöket, és háromszor drágább mint más prémium e-mail fiók szolgáltatások) teljesen értelmetlenül hangzik, főleg ha egységesen, kérdés nélkül mindenkit átállítanak rá, vagy törölnöd kell magad. Nagyon hasonlít a "küldd tovább, vagy törölni fognak a rendszerből" lánclevek stílusára és tartalmára.

2023. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
100%
Tedd, amit a többiek írnak. Válts e-mail címet.
2023. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem scam. Szerintem a svédek vagy kik akik megvették az egészet cakli pakli nem nagyon vannak tisztában a dolgokkal. Biztos úgy képzelték, hogy micsoda üzlet, megveszik, aztán majd az össze felhasználó fizeti nekik a havidíjat és dől hozzájuk a pénz.

Elég nagyot fognak koppanni mikor kiderül számukra, hogy kb senki sem fog nekik fizetni és a semmire adtak ki pénzt.

2023. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!