Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki hozta létre a Gyakori...

Ki hozta létre a Gyakori Kérdések oldalt?

Figyelt kérdés
Mi a története? :)

2023. febr. 7. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gyakorikerdesek.hu üzemeltetője a gödöllői WebMinute Kft. (továbbiakban Szolgáltató). "Küldetésünk, hogy a kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználóknak biztosítsunk lehetőséget a felkínált tárhelyeken történő kérdésfeltevésre, válaszadásra, véleménynyilvánításra, információ megosztásra és tapasztalatcserére."
2023. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
#1 Ennyit még Orbán és Gyurcsány összeadva sem hazudott.XD "kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználók" Persze.
2023. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én találtam ki, csak idéztem a naiv fejlesztőket.. :D De az is le van írva, hogy hivatalosan 16 éven aluliak nem regisztrálhatnának az oldalra, aztán kíváncsi lennék a reális statisztikára.
2023. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A készítők jót akartak. Nem tudhatták, hogy az összes unatkozó hülyegyerek, troll, buta ember itt fog összegyűlni.
2023. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első években még meg is volt a céljuk. Csak mostanra nem stimmel már egyik jellemző sem sajna.
2023. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a baj. Ezen az oldalon csak tudósok vannak. Meg zsenik.
2023. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
2-es: Nos ezért az emberek a hibásak, szóval ezzel nem angyon elhet mit tenni, hogy vannak akik simán nem tudnak értelmesen viselkedni.
2023. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!