Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta gyakoriztok és miért?

Mióta gyakoriztok és miért?

Figyelt kérdés

Napi szinten?

Valamint milyen témákba olvasgattok bele?


2023. febr. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem vagy 15 éve van regisztrációm. Amikor eszembe jut, kétévente megnézek itt valamit, itt ragadok két hétre, aztán elunom és elfelejtem megint két évre. Nem változik itt semmi.
2023. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is kb úgy állok vele, mint az első válaszoló. Néha eszembe jut, hogy létezik, rákattanok egy pár hétre, aztán évekig elfelejtem, hogy létezik.
2023. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
Regota, es azert, mert nekem ez izgibb, mint a Facebookot porgetni, mikor epp felkelek a gep elol egy cigire. Fooldalt is szoktam bongeszni, de foleg inkabb ezt a kategoriat.
2023. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

2012-2013, aztán olyan dolgok, mint az akkori kapcsolatom, meg hobbik elvonták a figyelmet.


2015-2017, aztán munka, költözés, rokonok halála miatt nem volt kedvem, időm itt lenni, csak ritkábban, néha, és nem trollkodtam


2020-2023, és itt lesz a vége, lehet örülni.


Ezen időpontok között is itt voltam, de csak ritkán, nem komolyan véve, heti-havi 1-1 választ produkálva, csak az igazi kérdésekre írva.

2023. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ja és, hogy miért...? Mert ez az egyetlen oldal van a neten ami nagyjából szabad. Mindenhol máshol elmebeteg moderálás folyik (politikai fórumok) vagy kihaltak (hobbifórumok).
2023. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
70%
4-5honapja... mert ha látom, hogy nem én vagyok egyedül értéktelen nő, amiért nem vagyok sem vékony, sem szép, annyira nem nehéz
2023. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Olyan 2010. körül regisztráltam. Időnként olvasgatok, néha válaszolok, és ha kíváncsi vagyok valamire, kérdést is írok néha. Van, hogy hónapok telnek el, hogy nézem meg, máskor meg naponta. A szexualitás kategóriát szoktam még olvasgatni, is sokszor jót nevetek bizonyos kérdéseken és a rá adott válaszokon. Bár párom nem annyira szereti, hogy itt olvashatok, de azért ő is jókat nevet, ha néha felolvasok neki "extrém" kérdéseket.
2023. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Kb 14 lehet, de nem tudom pontosan. Idoszakonkent valtozo, hogy milyen gyakran vagyok itt. Az utobbi 2-3 evben naponta vagy 2 naponta tuti. Erdekesebb, mint a facet nezegetni. Ritkan valaszolok es meg ritkabban irok ki kerdest.
2023. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2010 óta. Ráérős időtöltésnek jó.

Úgy 14-15 körül pár évig nem használtam. Vagy csak nagyon ritkán jöttem fel. De azt leszámítva mondhatni napi szinten feljövök. Bár már egyre kevesebb időt lehet itt eltölteni.

Ezt a kategóriát, a felnőtt párkapcsolatokat, a szexualitást, ételeket, ismerkedést szoktam olvasgatni.

Ezen kívül az otthonba, vallásba, meg a banki ügyekbe szoktam beleolvasni még időszakosan.

2023. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Kb 2016 óta, kikapcsolódás szinten olvasgatni. Néha válaszolni és ritkán kérdezni azt, amit nem értek és kellhet külső szemlélő hozzá.


Nem mindennap. Bár van mikor napi szinten megnézem, aztán van mikor hetek telnek el.


Csak felnőtt párkapcsolat témában vagyok, mert ez érdekel.

2023. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!