Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon algoritmus...

Ezen az oldalon algoritmus pontoz?

Figyelt kérdés

Nagyon rég tag vagyok, de annak idején többnyire trollkodásra használtam csak, pár éve írok komolyabb válaszokat, de képtelen vagyok 80% fölé tolni az átlagomat. Feltűnt azonban egy dolog, aztán lehet csak random:


- napokig, de van, hogy hetekig 100%-os válaszaim vannak csak, pedig sokszor dühből elküldöm amikor valaki felbosszantott, és még az is 100-as

- máskor meg nevetséges, de mindenki szénné pontoz, a tök normális válaszaimat is


És ezek váltakoznak. Annak idején játszottam a wot-tal, ott csinálta azt az algoritmus, hogy bedobott 10-15 csatába amit rommá nyertünk, aztán jött 10 olyan ahol ilyen 14-1re kaptunk ki. Esetleg itt is ez lehet? Pontoz valami algoritmus?



2023. febr. 15. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Nem pontoz
Hülye konteós
Akkor miért van 2 zöld pipás vagy 5 zöld pipás user, Sherlock?
Unalmas lehet az életed
Van benne valami
Nekem is feltűnt
Nem érdekel a pontozás
Nem válaszolok, mert félek, hogy lepontoznak
Inkább beküldök egy képet a terhességi tesztemről
Hogy fogyhatnék le?
20 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Vannak élettelen trollok akik VPN-ről 10-15 fiókról először saját magát fel, hogy meglegyen a magas értékelési %, utána másokat lepontoznak.

Kiír egy kérdést, megválaszolja magának a 15 kamu VPN-es fiókjáról, felpontozza magát, és ennyi.

Utána bármilyen kérdés alatt bármilyen választ pár perc alatt 0%-ra tud pontozni.

Példa: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1187107..

2023. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, naponta egyszer, éjfél után, különböző értékeket újraszámol, besorol. Többek közt, frissíti a pontszámokat is.

Hogy hogyan pontoz, azaz, miért hány pontot ad – adott esetekben negatív előjelűeket is – elolvasható a Használati útmutatóban, továbbá a Toplistás helyezéseid, az All-time toplista, a 30 napos toplista és a 27 kategória toplista ponttáblázatai alatt.

Például, ezért a kérdésedért most, éjfél után, kaptál 3 pontot; ez a tegnapi toplistákban még nem szerepelt, de a maiban, igen.

2023. febr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!