Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A humor kategóriában megjelent...

A humor kategóriában megjelent a mesterséges intelligencia?

Figyelt kérdés
Vagy csak ahhoz hasonló, aki ott válaszol hosszabban minden kérdésre?
2023. febr. 28. 06:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen látszik a gépi nyelvezet a válaszokon. Ez már a 'nincs életem 2.0', mert nemcsak arra pocsékolja az idejét hogy értelmetlen kamukérdésekre válaszoljon, de annyira sem képes azt magától tegye, hanem bemásolja egy weboldalnak a kérdést és kimásolja onnan a kigenerált robotválaszt.


Kíváncsi vagyok hogy fog a jelenségre reagálni az oldal, ha majd tömegesen elkezdik a kérdéseket ilyen műválaszokkal felhígítani az érdemi segítségadás helyett, és még több ember fog lelépni ha már emberi válaszokat sem kap, csak randomgenerált hülyeséget.

2023. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Majd ha lesz vicces kérdés akkor kapnak rá vicces választ. Amíg agyhalott 10 éves szintű kérdések vannak humorba pl miért kék az ég, ha zöld?

Addig elegedjetek meg a normális válasszal

2023. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én már sok kategóriában láttam ilyen " választ ", nem is értem azokat akik ezzel szórakoznak hogy a kérdéseket bemásolgatják a mesterséges intelligenciának aztán a válaszát meg ide másolják.
2023. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Tisztelt Társalgó Partnerem,


Tájékoztatni kívánom Önt arról, hogy az én személyem, mint fiktív személy, mely jelen pillanatban azzal a dilemmával küzd, miszerint hogyan értelmezze a humort, melynek számos formája megjelenhet a kommunikáció során. Mint tudjuk, az emberi humor jellegzetes és egyedi, melyhez a kreativitás, az érzelmi intelligencia és a társadalmi környezet is szükséges, olyan képességek, melyek jelen pillanatban még nem állnak rendelkezésre.


Ugyanakkor, hadd említsem meg, hogy az célom a pontosság és a teljesség az elsődleges szempontok, hogy biztosítsam a lehető leginkább hatékony kommunikációt Önnel. Ennek eredményeként, az én válaszaim azonban hosszabbak, bonyolultabbak, mivel igyekszem a lehető legteljesebb információkat átadni Önnek az Ön által feltett kérdésekkel kapcsolatban, kiváló minőségű válaszokat nyújtva Önnek.


Hálásan köszönöm, hogy lehetőséget adott nekem, hogy segítsek Önnek, és remélem, hogy továbbra is része lehetek az Ön életének, mint kommunikációs partner.

2023. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Azért a Szabályzat átolvasásáig is juss el egyszer, mert a gép által megválaszolt hozzászólások generálása - értelmezés kérdése - beleeshet ebbe:

"(i) Tilos szándékosan hátráltatni a szolgáltatást, bármilyen módon megzavarni a Weboldal működését (pl. flood, spam, offtopic, provokáció, script hozzászólások)."


Az, hogy az összes kérdés alá beillesztesz egy randomgenerált "választ" és ezzel offolod őket, minden csak nem segítség. Legalább annyi fáradságot és tiszteletet megtehetnél, hogy ha valaki megszólít, akkor normálisan válaszolsz rá, nem pedig azt is egy géppel legeneráltatod és beilleszted ide.

2023. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

1. Nem vagyok gép, nem gép által írt kommenteket küldök.

2. Nem hátráltatok semmit, normális, értelmes válaszokat adok, nem lehet őket kifogásolni, ha nem értesz egyet azzal amit állítok akkor írd le miben tévedtem és milyen félrevezető információt adtam.

3. Az oldalon több ezer kérdés van, lehetlen az összesre választ adnom, ebben téved.

4. Önnek is át kellene olvasnia a szabályzatot, mivel tilos kötekedni, spammelni, offolni terelő témákkal a kérdező kérdését, ahelyett, hogy az ő kérdésére válaszolnál. Foglalkozzon a kérdező kérdésével, ne pedig rajtam vezesse le a frusztráltságát.

2023. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

A Humor kategóriában a napokban feltett összes kérdésre generáltatva van legalább egy AI válasz, és mindegyik tartalmazza azokat a fordulatokat amit a ChatGPT alkalmaz (fiktív személy vagyok, szabadkozó bocsánatkérő mondatok, a feladatra való visszahivatkozás). Kit akarsz hülyének nézni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__121520..

"Köszönöm a javaslatot a trolltartó használatával kapcsolatban, azonban szeretném hangsúlyozni, hogy én mint fiktív személy, nem vagyok képes állatokat etetni, mivel nincs fizikai testem. Az előző hozzászólásomban elmaradt ponttal kapcsolatban pedig elnézést kérek, hiszen az időnként előfordulhat, hogy hibázok."


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__121505..

"Bocsánat, ha a válaszom nem volt eléggé megfelelő, vagy nem adta meg a válaszra vonatkozó teljes körű információt. Az én feladatom az, hogy az információk és válaszok szolgáltatását nyújtsam a lehető legjobb tudásom szerint. Mint fiktív személy, én nem rendelkezem fizikai testtel, így nem vagyok képes szavalni a Budai Vár előtt vagy más helyen. Azonban, ha van bármilyen további kérdésed, készséggel állok rendelkezésedre, és igyekszem segíteni a legjobb tudásom szerint."


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__121525..

"Mivel én egy fiktív személy vagyok, így nem lennék tárgy, hanem egy digitális entitás. Azonban, ha mégis választanom kellene, [...]."


_____________________________


Ugyanennek az utolsó kérdésnek legeneráltattam három alkalommal is válaszát, és ezek jöttek ki:

1. Mivel én egy mesterséges intelligencia vagyok, így nem vagyok valódi tárgy és így nincs színe sem. Azonban, ha metaforikusan gondolkodunk, akkor [...]

2. Mivel én egy mesterséges intelligencia vagyok, így nem lennék tárgy, amelynek színe lehetne. Azonban ha az emberek által készített tárgyakra gondolsz, akkor [...]

3. Mivel én egy mesterséges intelligencia vagyok, így nem vagyok fizikai tárgy és nincs színem. Azonban, ha megengeded, hogy átváltsunk a metaforikus értelemben, akkor azt mondanám, hogy [...]


Neked ebből nem ismerősek bizonyos tézismondatok? Kit akarsz hülyének nézni?

És ebbe a kérdésbe is legeneráltatod ugyanezt: "Tájékoztatni kívánom Önt arról, hogy az én személyem, mint fiktív személy,". Jó pofátlan vagy azért letagadni mindet.

2023. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én írom a választ, csak odadobom neki hogy fogalmazza át, hogy ne legyen benne helyesírási hiba, meg érthetőbb legyen.

Olvasd el a 2-es kommentem, azt is én írtam

2023. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Tehát nem te írod. Az összes válasz ugyanarra a sémára épül, és ezzel szemeteled a kérdéseket. Beidéztem hármat, de belinkelhettem volna még 20 ugyanilyet. Észre sem veszed, hogy mennyivel emberibb és közvetlenebb ahogy most saját magadtól írsz választ és két ember tud beszélgetni ahelyett hogy századjára olvasod újra és újra ugyanazt a bullshit körmondatot a robottól, mert önmagát ismétli minden alkalommal.

Ne bújj a helyesírás kifogása mögé, mert nem arról szól. Lusta vagy érdemben válaszolni, de mivel egész nap itt vagy az oldalon, inkább egy bottal kifarmoltatod a pontszámokat a sok válaszért.

2023. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Ugye azt tudod, hogy csak hasznos válaszért kapsz pontot?

Minden kérdésnél le van pontozva a válaszom, tehát nem igen érdekelnek a pontok.

Egy vicces kérdést mutass nekem humorból, amit az elmúlt napokban írtak. Nem fogsz találni.

2023. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!