Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi tetszik legjobban ebben az...

Mi tetszik legjobban ebben az oldalban?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
A levelezés.
2023. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
A sok kötekedő akikkel tudok vitázni.
2023. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A trollok.😍
2023. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Régebben szerettem válaszolgatni is, de az már nem igazán köt le. Már inkább csak a levelezés miatt vagyok itt amiben benne vagyok.
2023. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
A hülye kérdések/válaszok.
2023. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A pontozási rendszer, szeretek mindenkinek pirocskát adni
2023. márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mostanában jókat mosolygok azon, mennyi idegbeteg, frusztrált ember jár ide. Elég markáns véleményem van, de nem vagyok bunkó, mégis szinte mindig elkezd hörögni valaki a válaszom miatt.

Főleg az ide járó 30-40es nők azok, akik nagyon frusztráltak és meglehetősen butácskák.

A másik meg, hogy ezen az oldalon is látszik, hogy mennyire túlbecsülik az emberek a képességeiket. Nem is szoktam már reagálni, mert sokszor akkora butaságot írnak, hogy már fáj.

2023. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Az tetszene, hogy olyan dolgokat, amik névvel "cikik", illetve máshol nem is látja elegendő ember, meg lehet kérdezni itt, akár emberi dolog, akár tematikus érdeklődési kör. Illetve az is, ha kicsit olyan személyek dolgai kapcsán lehetne kérdezni, akikkel személyesen képtelenség megbeszélni a dolgokat, mert dühbe gurulnak.



De pont az ilyen kérdések alatt tahók a válaszolók valami irgalmatlanul.

Plusz hihetetlenül tökéletesnek adják elő magukat, illetve olyan miatt támadnak, ami rájuk főleg igaz....

2023. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Képet kapok arról, hogy milyen siralmas állapotban van ez az ország szinte minden tekintetben (politika, szexualitás, emberi kapcsolatok stb.)


Akinek nem inge...

2023. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a fszért kell amúgy lepontozni? Ez is az összkép része.
2023. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!