Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tűnnek el a kérdései...

Miért nem tűnnek el a kérdéseim a toplistáról?

Figyelt kérdés
Az egyik kategóriában feltettem sok kérdést, de már csak 1 db van, ami 30 napon belül volt, ráadásul holnap már az sem lesz 30 napon belüli, mert február 9-ei a kérdés. De a toplistas helyezésem szerint 12 pontom van kérdésekből, ami elvileg 4 kérdést jelent. Összesen kb. 10-15 kérdésem van abban a kategóriában. Hogyhogy 4 meg van jelenítve a toplistán, mikor már 30 napon túliak? Vagy ez hogy működik?
2023. márc. 9. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Te számolsz rosszul.


Ma, 2023. március 9-én a toplistán megjelenő pontok kezdőnapja 2023. február 7., a befejező napja 2023. március 8.; ez a megelőző 30 napos időszak.

A február 9-én szerzett pontok még a holnaputáni, 2023. március 11-i toplistán is ott lesznek.

2023. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, pont erre az egy kérdésre írtam, hogy az rendben van. De a többi háromra nincs magyarázat, azok közül az egyik decemberi, kettő pedig januári. Ez az amit nem értek, hogy miért nem tűnnek el a toplistáról.
2023. márc. 9. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, a „Saját kérdéseid”-ben nézed a kérdéseid időpontjait.


Biztos, hogy nem távolítottál el onnan kérdést?


És az alap sorrendet átállítottad „Utolsó válasz dátuma” helyett „Kérdés kiírásának dátuma” sorrendre? Mert az utolsó válasz dátuma sorrend esetén igen hátra is tudnak kerülni akár viszonylag friss kérdések is.


(És azért nem teljesen helytálló, amit a kérdésedben írtál: „ráadásul holnap már az sem lesz 30 napon belüli, mert február 9-ei a kérdés.”.

Holnap, február 10-én, látható lesz még a 2023. február 9-i kérdés: [link] )

2023. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a Saját kérdések közt néztem, és nem, soha nem távolítottam el onnan kérdést.

Most leellenőriztem az összeset újra, tényleg csak 1 db kérdésem van, ami jogosan szerepel még a toplistában. Az összes többi régi, a legfrissebbek december-januáriak, van néhány szeptember-október-novemberi, meg néhány még sokkal régebbi.

De akkor valószínűleg nincs rá magyarázat, hanem valami hiba történt.

Amit zárójelben írsz az nekem igazából mindegy, az 1 kérdést érint, ami jogosan van a toplistán. De köszi azért a magyarázatot.

2023. márc. 9. 17:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!