Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nekem miért nincsenek a...

Nekem miért nincsenek a válaszaim fölött pipák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vannak válaszaim néhány kategóriában, de nincsenek fölötte pipák. A többi válaszok felett pedig van. Ezt nem értem.

#válasz, pipa
2023. márc. 16. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A saját pipáit senki nem látja a válaszaiban, csak másokét.
2023. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen.
2023. márc. 16. 15:22
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám megnézni?
2023. márc. 16. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Bal menüsávban a "toplistás helyezéseid" menüben a "válasz százalék" oszlop értékéhez igazodnak a pipák.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sajat_toplista

2023. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

A válasz százalékaim legkevesebb 60 %, legtöbb 95 %.

Ez alapján tudhatom, hogy ez mennyi pipát jelent?

2023. márc. 16. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A pipás körök színezésével azt mutatják, hogy a válasz írójának abban a kategóriában (Állatok, Családi kapcsolatok, Egészség stb.) melyik 10%-os tartományban van a válasz százaléka.

Amelyikben 60%-os, ott azt mutatja, amelyikben 95%-os, ott azt.


Fél körönként színeznek, 5 kör van, ez 10 félkör, tehát 1-1 félkör 10%-nyi tartományt jelent.

(A színezés: a szürke félkör sötétzöld, a benne levő szürke fél pipa fehér lesz.)


Ha valakinek egy adott kategóriában nincs megállapított válasz százaléka, vagy 0%, akkor a válaszánál nem jelennek meg a pipás körök. Például: [link]

Az is lehet, hogy olyan kategóriában, ami nem szerepel a Kezdőoldal » Toplista » Saját helyezéseidben, megjelenik a válasz százalékodra utaló pipás kör színezés. Ugyanis, ebben a listában nem minden kategória szerepel, amelyben van megállapított válasz százalékod; csak azok a kategóriák szerepelnek, amelyekben a megelőző 30 napban összesítve 0 összegű ponttól eltérőt szereztél.


A válasz százalék és pipás körös színezés „átszámítása”: [link]

2023. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Juj! Nagyon szépen köszönöm!


Akkor a 60 % 3 pipát jelent, 90-nél több pedig 5 pipa.

2023. márc. 16. 17:00
 8/10 NTBS ***** válasza:
79%
Jól érted kedves kérdező.
2023. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. márc. 16. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy simán kilépsz és megnézel úgy egy oylan kérdést ahova írtál, ott leszel mint mindenki más, látod a pipákat is.
2023. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!